YouTube'ı "Veletler" Sarmış..

yok gibin bisi

Hectopat
Makaleler
1
Başlıktaki gibi bunları görünce gülesim geliyor yahu.. "Meyaba Aykadaşlar Buğün Maykraf Oynuyoruz" Çok aptalca oluyor. Kendilerine Gamer demeleri Çok komiğime gidiyor. Sizlerle bunu paylaşmak istedim... Sizcede gülünç bir durum değil mi?

Herkesin oyununa kimse karışamaz demek geçiyor içimden ama haklısın :D Her ne kadar özgür bir platformda olsa bence kanal açmak için 18 olmasa bile 16 yaş sınırı olmalı ve ciddi önlemi alınmalı. Ayrıca bana göre oyunun yaş sınırı diye birşey olmaz. Yeri geldimi Mario oynarsın yeri geldimi Battlefield zevk meselesi.

İzlemezsiniz olur biter...

Zaten MineCraft 8-14 yaş arası çocukların oynaması gereken bir oyun diye düşünüyorum. Bence 977 bin küsür abonesi olan kanalların MineCraft videosu çekmesi komiğime gidiyor.
Doğru diyorsunuz ama bunları izleyip gülüyorum ya bune arkadaş "Maykraf oynuyoz aykadaşlar abone olmayı ve layk atmayı unutmayın" isterseniz neşenizi hemen yerinize getirebilirim Burak Abi GF ile ahahha :D

Herkesin oyununa kimse karışamaz demek geçiyor içimden ama haklısın :D Her ne kadar özgür bir platformda olsa bence kanal açmak için 18 olmasa bile 16 yaş sınırı olmalı ve ciddi önlemi alınmalı. Ayrıca bana göre oyunun yaş sınırı diye birşey olmaz. Yeri geldimi Mario oynarsın yeri geldimi Battlefield zevk meselesi.
Aynen öyle katılıyorum sana :D

Büyük kanallardan özenerek çekilen videolarla heveslerini alıyorlar pek takmayın. :D
YouTube de bir Veletle uğraşmıştım bana klavye erkeği diyordu bi tane anonymous resmi koymuş kendini ne sanıyor anlamadım gerçi ailesi ona terbiye verseydi bana küfür etmezdi... Neyse muhabbet ne konuya gidecek acaba :D

Çünkü öyle çocuklar YouTube'u bir video platformu olarak değil de bir para kazanılan tezgah olarak görüyorlar her halde. Sanırsam bu yaşlarından kaynaklı bir şey. Kanal açar açmaz hemen bir Adsense üyeliği alıyor sanki çok para kazanacakmış gibi.. Hayır bir de değişik içerik ürettikleri de yok hani mesela çok değişik bir şey yapsa ben videoyu çeken kişinin yaşı 5'de olsa destek veririm ama maalesef hiç bir yerde öyle akıllı birileri çıkmıyor. Hep aynı şeyler bir gün ev yapıyor ertesi gün madene iniyor ondan sonra oyun oldu mu sana seri.. Bir de videolardan sonra layk atın abone olun demeleri beni benden alıyor. Böyleleri gitmedikçe Türkiye'de bu sektör hiç bir zaman gelişemeyecek. Artık YouTube'un bir tezgah olmadığını anlamaları lazım güzel kardeşlerimizin...

Yeni konular

Geri
Yukarı