Veletlerden bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu ne arkadaş. Her yerde veletler var. Sürekli bana küfür edip duruyorlar. Neredeyse bütün oyunları ve sosyal medyaları ele geçirmişler bunlar. PUBG, Instagram, Minecraft hepsini veletler ele geçirmiş. PUBG'de bana bomba atıyorlar. Bana sövüyorlar. Artık bunlardan bıktım. Size de hiç karşınıza çıkıp böyle artistlik yaptılar mı? Bana çok yaptılar ben artık bu veletlerden bıktım.
Bir de hepsi en iyi oyunlara Brawl Stars (!) demiş. Arkadaş en iyi oyun "MARIO", en iyi oyun cihazı ise "GAMECUBE" nokta.

"Velet" kelimesini kullanan hiç kimsenin şu ana kadar 17 yaşından büyük olduğunu görmedim. Canınızı neyin sıktığını anlıyorum, çok haklısınız. Ben de bu popüler kültürden çok haz almıyorum ama dile biraz dikkat etmek lazım. Ben de etmiyordum ama doğrusu hakikaten bu değil.

Bu ne arkadaş. Her yerde veletler var. Sürekli bana küfür edip duruyorlar. Neredeyse bütün oyunları ve sosyal medyaları ele geçirmişler bunlar. PUBG, Instagram, Minecraft hepsini veletler ele geçirmiş. PUBG'de bana bomba atıyorlar. Bana sövüyorlar. Artık bunlardan bıktım. Size de hiç karşınıza çıkıp böyle artistlik yaptılar mı? Bana çok yaptılar ben artık bu veletlerden bıktım.

Hocam paralı oyunlarda genellikle az oluyorlar. Tek tavsiyem bu olabilir başka ir çözüm yolu düşünemiyorum.

Şimdiki gençler telefon ve tabletle büyüyor ne yapacaksın? Oyunu oynarken sohbeti veya mikrofonu kapatın hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı