YouTube'ı "Veletler" Sarmış..

18 yaşından büyük olan kamera karşısına geçip saçma sapan hareketler yapanlara ne demeli? 18 yaşında, 30 yaşında kişiler kamera karşısında şımarıyorsa 10 yaşındaki çocuktan mantıklı ve ciddi videolar bekleyemezsiniz.
Oguzsasi buna örnek verilebilir. Ayrıca insanları "velet" diye adlandırmak yanlış bir yaklaşım. O çocukların özenidir büyük kanallar gibi olmak isterler. Normal bir şey.

Oyun videoları çekmeleri sorun değil de başka kanallarda reklam yapmasınlar isteyen abone olsun. Bir de az kaliteli olsa tamam diyeceğim, arkadan "Oğlum git ekmek al" sesi gelen bir sürü kanal var. 20 FPS oyun çekenler bile var. Hani kötü çekse bile reklamı başka kanallarda yapmasın.

Arkadaşlar, boşuna isyan etmeyin, hepimiz çok iyi biliyorsunuz ki sanal alem o "velet" dediğiniz kişilerin elinde.
O veletleri sanalda barındıran da paradır (Malum Reklam, Tıklama olayı vb.)

Bunu engellemek aslında oldukça kolaydır ancak bu leşçi yetkililere işine gelmez, hani daha az kazanacaklar ya...

O kanalları ben de hiç sevmiyorum. Türk YouTuber'lardan sadece 1-2 tane doğru düzgün adam var. (Rocko, Pintipanda.) Gerisi saçma sapan videolar yapıyor. Ama şimdi Minecraft'a çocuk oyunu diyemezsiniz. CaptainSparklez, Syndicate, SethBling gibi çok iyi YouTuber'lar Minecraft videosu çekiyorlar. Twitch'te yaptıkları Mianite yayınları da LoL yayınlarını geçebilen nadir yayınlardan biri. Minecraft Türkiye'de diğer çoğu oyun gibi gereksiz yere popüler oldu ve çocukların eline düştü sadece. Aynı LoL gibi.

Konuyu kilitlesinler muhabbet nereye gidecek bilmiyorum :D Kendilerini bi b*k sanması yüzünden. Afedersiniz argo konuştum biraz ama hakediyorlar yok arkadaşlar Geta 5 yok efendim Waç Dogs yok Maykraf onu saymıyorum zaten abi akıllarını başlarına devşirsinler. Sonrada böyle alay konusu oluyorlar. Olay fazla büyümeden konuyu kilit edelim lütfen :D

O kanalları ben de hiç sevmiyorum. Türk YouTuber'lardan sadece 1-2 tane doğru düzgün adam var. (Rocko, Pintipanda.) Gerisi saçma sapan videolar yapıyor. Ama şimdi Minecraft'a çocuk oyunu diyemezsiniz. CaptainSparklez, Syndicate, SethBling gibi çok iyi YouTuber'lar Minecraft videosu çekiyorlar. Twitch'te yaptıkları Mianite yayınları da LoL yayınlarını geçebilen nadir yayınlardan biri. Minecraft Türkiye'de diğer çoğu oyun gibi gereksiz yere popüler oldu ve çocukların eline düştü sadece. Aynı LoL gibi.
Aynen Burak oyunda mesela kulağımı rahatsız ediyor kulağımın afedersiniz içine ediyor. Size katılıyorum Şefik abiyi LeveL'den beri takip ediyorum çök güzel video çekiyor. Oğuzsasi gibi saçma sapan şeyler yapmıyor "Beaw Gta 4 oynuyoruz yeah" Ya abi bırakın şu kafayı küçük çocuklara örnek olmamız lazım ama Türkiye'de böyle örnek insanlar birkaç tane var onlar da Pinti Ve Rocko gibi dahada var saymayayım isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı