Youtuber'ların çoğu Rapçiden fazla dinlenmesi

Evet ne yazık ki orası öyle, adam piyasadaki çoğu rapçiden çok daha tecrübeli, fakat tek bir sözü ile onu hayatında ilk defa dinleyen kişiler tarafından adı karalanıyor.
Killa Hakan Türkçe Rap için çok uğraştı ve kesinlikle saygı duyulması gerekir ama ben bir kaç şarkısı dışında şarkılarını pek beğenmiyorum.

Yeni yetme rapper başlangıç paketi:
Bere: Badboy gibi gözükmek için olmazsa olmaz.
Kolye, bileklik: Aynı şekilde.
Uzun sweat üzerine kısa siyah ceket.
%85-90 Autotune
Cinsellik içeren klipler.
Saçma sapan tiktok dansları.
Değişmeyen müzik ve tekrar eden saçma sözler.
Tebrikler dostum, artık bu işe yıllarını verenlerden daha fazla dinleneceksin.
Piyasa özeti maalesef bu.
Dolce & Gabbana, Rolex, Prada markalarını da ben ekleyeyim o listeye.
Killa Hakan Türkçe Rap için çok uğraştı ve kesinlikle saygı duyulması gerekir ama ben bir kaç şarkısı dışında şarkılarını pek beğenmiyorum.
Tarz olarak beni de yansıtmıyor fakat sırf yaptığı işler yüzünden saygı duyuyorum, bu güne kadar piyasada sağ kalabilen sayılı old school rapçilerinden ve gayet de başarılı.

Hocam Reynmen'in Hadis'den başarılı olması Hadisenin sanatçı olmadığı anlamına mı geliyor ?
Bana göre birisinin sanatçı olması için kendi sanat dalını en iyi şekilde yapmalıdır. Hadise'nin şarkıları bence çok kötü. Mesela Micheal Jackson kendi dalının en iyilerindendir ve mükemmel bir sanatçıdır. (BENCE)

Server Uraz (Pit10), Deniz Gürzumar, Beta hala bu kadar severek dinlediğim rap bulamadım. Şanışer hoşuma gitmeye başladı geçenlerde. Çalma listem genelde rapten oluşur fakat bu 3 kişinin şarkılarını açar açar dinlerim.

Youtuber isen orada kalmalısın. İstediği başarı ve saygıyı kazanmak adına müziğe hayatlarını adamış insanların bir kaç günde ulaşamadığı başarıya Youtuber'ların sadece bir kaç saatte ulaşıp yakalaması ve onların adlarının öne çıkması, bu işe hayatlarını adayanlara saygısızlıktır. Ben böyle düşünüyorum.

Yeni yetme rapper başlangıç paketi:
Bere: Badboy gibi gözükmek için olmazsa olmaz.
Kolye, bileklik: Aynı şekilde.
Uzun sweat üzerine kısa siyah ceket.
%85-90 Autotune
Cinsellik içeren klipler.
Saçma sapan tiktok dansları.
Değişmeyen müzik ve tekrar eden saçma sözler.
Tebrikler dostum, artık bu işe yıllarını verenlerden daha fazla dinleneceksin.
Piyasa özeti maalesef bu.
Örnek :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Autotune
Gucci
Lamborghini
Lirikalite %0
Uyuşturucu

Keişan tamamen newscholl değil ama kendini feci şekilde bozdu iyi şarkıları az :D

Örnek :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Autotune
Gucci
Lamborghini
Lirikalite %0

Keişan tamamen newscholl değil ama kendini feci şekilde bozdu iyi şarkıları az :D
Bana bir çift kulak borçlusun. :p

Yeni konular

Geri
Yukarı