YouTube'tan açılan 720p video bile kasıyor

Eklentiyi kurdum YouTube'a girdim herhangi bir bir videoyu açtım yine kasıyordu ben de korktum virüs olabiliceğinden şüphelendim ve sildim.

Dostum APU un kötü yapabileceğin bir şey yok görüntüyü işleyemiyor daha düşük çözünürlük dene.

Yaptım ve çok hafif bir performans artışı gördüm YouTube açılırken video izlerken yine kasıyordu.

Birader olayı anlattım ya olmaz diye daha neyi deniyorsun varsa evde ekran kartı çipseti anakarta lehimlemeyi dene (kesinlikle deneme ) yoksa da yapabileceğin bir şey yok yazılımsal değil.

Ben normalde video izlerken falan bir şey olmuyordu ama PUBG ücretisz olunca indirirken video izliyim dedim ve aniden 1FPS oldu ve mouse bile 1FPS oldu ama kapatınca düzeldi sorunun kaynağını PUBG olarak görüyorum ve sildim ama hala aynı.

Kral bilgisayarında ısınma problemi var mı benzeri bana da oluyordu yeni fan aldım çözüldü, Wallpaper Engine kullanıyorsanız oda kasmasına neden olabilir?

Arkadaşın dediği gibi Wallpaper Engine açıkken videolar 30 FPS gibiydi, kapatınca 60 FPS akıcı bir şekilde izliyorum. Senin de sistemini yoran programlar açıksa onları kapatıp izlemeyi dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı