Yükleme hızı 8 Mbps'ten 2 Mbps'e düştü

pelinlia09

Femtopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Arkadaşlar, normalde benim uploadım uzun süredir 7-8 civarı gibi bir şey çıkıyordu ama son birkaç gündür uploadım 2 değerinde çıkıyor test yaptığımda ve ben yayın açıyorum. Acaba bu 2'ye düşmesini nasıl çözebilirim? Yardım ederseniz çok memnun kalırım çünkü neredeyse yayın bile açamıyorum. İnternette ödenmemiş fatura yok. Evde bağlanan yok. Anlamadım sorunu yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemin konsoluna ulaş çoğunlukla 192.168.xxx.xxx gibidir. Orada hat değerleri yazar upload değeri ne kadarsa yani 8000 ise 8'dir. 2000 ise 2'dir. sözleşmeni kontrol et size vaat edilen hız ne ise telefonu aç ISS ile görüş bazen indirebiliyorlar. En fazla kullanılan mazerette bu arada bir dalgalanır efendim diyor. :D Hayır 2 ise 2 alırsın 8 ise 8 :D

Modemin konsoluna ulaş çoğunlukla 192.168.xxx. Xxx gibidir. Orada hat değerleri yazar upload değeri ne kadarsa yani 8000 ise 8'dir. 2000 ise 2'dir. Sözleşmeni kontrol et size vadedilen hız ne ise telefonu aç ISS ile görüş bazen indirebiliyorlar. En fazla kullanılan mazerette bu arada bir dalgalanır efendim diyor. :D hayır 2 ise 2 alırsın 8 ise 8 :D

Şimdi baktım telefonda test yaptım orada uploadım 6 çıkıyor bilgisayarda 2 çıkıyor bunu nasıl düzeltebiliriz biliyor musun yeni kablo mu almam lazım.

@@curiousoftech

Son düzenleme:
Arkadaşlar, normalde benim uploadım uzun süredir 7-8 civarı gibi bir şey çıkıyordu ama son birkaç gündür uploadım 2 değerinde çıkıyor test yaptığımda ve ben yayın açıyorum. Acaba bu 2'ye düşmesini nasıl çözebilirim? Yardım ederseniz çok memnun kalırım çünkü neredeyse yayın bile açamıyorum. İnternette ödenmemiş fatura yok. Evde bağlanan yok. Anlamadım sorunu yani.
En kısa yoldan modeme reset atın bence.
Eğer düzelmez ise farklı yollar bakarız.

Geri
Yukarı