Yüklenen videolar popüler olmuyor

Hocam emek vermenizi anlıyorum kapak tasarımları vs. güzel. Ancak Beyaz Kurt ve Sadece Enes'in çektiği içeriklere çok benziyor.
Farklı ne yapmalıyım ?

Çoğu kanal eleştiri yapıyor zaten hocam ondan olabilir bir de beyaz kurt ve sadece Enes gibi kanallar yüzünden çoğunluk bu tarz videolara yöneldi videolarda bir eksi göremedim ama tam izlemek lazım tabii ki.

Zamanla belki tutabilir hocam.
Umarım hocam, cidden çok emek veriyorum çünkü.

Videolarına baktığım da genelde 3-4 dakikalık ufak ufak videolar var. Peki biraz da shorts kısmını kullanmayı düşündün mü? Bence gündem de olan bir konuyu alıp 30-45 saniye(Shorts'ta süreler nasıl ilerliyor bilmiyorum tamamen örnek) kendi fikrinizi katarak sunmanız bana daha etkili bir yöntem gibi geliyor. Bu sayede de konuşmanızı beğenen kişinin kanalınızı ziyaret edip diğer videoları da izleme olasılığı artar.

Örnek vermem gerekirse, karşıma edit yapan bir sayfa çıktığın da editini beğendiysem kanalına gider ve ekstra olarakta birkaç editine de göz gezdiririm.

Videolarına baktığım da genelde 3-4 dakikalık ufak ufak videolar var. Peki biraz da shorts kısmını kullanmayı düşündün mü? Bence gündem de olan bir konuyu alıp 30-45 saniye(Shorts'ta süreler nasıl ilerliyor bilmiyorum tamamen örnek) kendi fikrinizi katarak sunmanız bana daha etkili bir yöntem gibi geliyor. Bu sayede de konuşmanızı beğenen kişinin kanalınızı ziyaret edip diğer videoları da izleme olasılığı artar.

Örnek vermem gerekirse, karşıma edit yapan bir sayfa çıktığın da editini beğendiysem kanalına gider ve ekstra olarakta birkaç editine de göz gezdiririm.
Bu güzel fikirmiş deneyeceğim.

Eksiklerim neler hocam?

Hocam videolarda arada bu konudan/kişiden falan bahsetmeyelim bu konuyu kapatalım tarzında cümleler kuruyorsun bence içeriğe aykırı kalıyor bu söylemleriniz. Video içindeki bu tarz söylemlerinizi mümkün olduğunca azaltmanız iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Hocam videolarda arada bu konudan/kişiden falan bahsetmeyelim bu konuyu kapatalım tarzında cümleler kuruyorsun bence içeriğe aykırı kalıyor bu söylemleriniz. Video içindeki bu tarz söylemlerinizi mümkün olduğunca azaltmanız iyi olacaktır diye düşünüyorum.
Elimden geldiğince değiştirmeye çalışacağım, teşekkürler.

Yeni açılmış bir eleştiri kanalı özellikle bu kadar bin bir tane eleştiri kanalı açılmışken asla tutmaz. İnsanlar ne denileceğini bildiğinden izlemiyor. Türkiye'deki bu sektörün "baba" kanalları da bu konu da görüşlerini belirtmişler iken bu tarz videoları izleyecek kişiler insanların daha çok kabul görmüş, beğenilmiş görüşleri olan insanlara yöneliyorlar ki haklılar. Bu arada mülteciler hakkında video yapmak daha da izlenmesini mantıksız kılıyor. Denilecekler basit; neden bunlar içeri alınıyor? Kendi kültürünüzü kendi ülkenizde yaşayın cart curt. Diyeceğinizi videoyu izlemeden söylüyorum. Çünkü ekstra olarak söylenecek bir şey yok. Bunu söylemiyorsanız muhtemelen Almanya'da kurulu düzeniniz vardır.

Yeni açılmış bir eleştiri kanalı özellikle bu kadar bin bir tane eleştiri kanalı açılmışken asla tutmaz. İnsanlar ne denileceğini bildiğinden izlemiyor. Türkiye'deki bu sektörün "baba" kanalları da bu konu da görüşlerini belirtmişler iken bu tarz videoları izleyecek kişiler insanların daha çok kabul görmüş, beğenilmiş görüşleri olan insanlara yöneliyorlar ki haklılar.
İyi de hocam bu bir çözüm değil ki bu bir analiz, bende kendim için sordum zaten ne yapmalıyım bu durum karşısında diye. Öneriniz var mı?

İyi de hocam bu bir çözüm değil ki bu bir analiz, bende kendim için sordum zaten ne yapmalıyım bu durum karşısında diye. Öneriniz var mı?

Sorununuzu çözdüğümü düşünüyorum. Eleştiri kanalı yapmak boşa çaba sarf etmek. 2B aboneden yukarıyı göremezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı