Yüklenen videolar popüler olmuyor

Şu anda sevdiğim iş bu hocam, bunu ilerletmek istiyorum.

Hocam o zaman azimli bir şekilde bu yolda devam edin bir yandan short atın kısa kesitleri Instagram, TikTok gibi yerlerde paylaşın zamanla büyüyceğinizi düşünüyorum. Sorun videolarda değil güzel yapmışsınız/yapıyorsunuz tebrik ederim. Şahsen izleyeceğim ama dediğim gibi ya zamanla ya da daha nadir konular üzerinden.

Bence video basliklarinin sonuna unlem koymayin.

Hocam o zaman azimli bir şekilde bu yolda devam edin bir yandan short atın kısa kesitleri Instagram, TikTok gibi yerlerde paylaşın zamanla büyüyceğinizi düşünüyorum. Sorun videolarda değil güzel yapmışsınız/yapıyorsunuz tebrik ederim. Şahsen izleyeceğim ama dediğim gibi ya zamanla ya da daha nadir konular üzerinden.

Lütfen yakın arkadaşı değilseniz boşa ümit vermeyin. Shorts'a içerik üretirse yine birkaç bin izlenir lakin Shorts olduğu için normal bu kadar yükselmesi. Kanalına giren bir insan olacağını veya o kanalını ziyaret edecek olan insanın (ki eleştiri videoları genelde ya kaydırılarak geçilir ya da izlense bile 3-5 hişi hariç kimse kanalını ziyaret etmez) 1-2 video izledikten sonra sıkılıp (eleştiri videoları uzun soluklu izlenecek içerik türü değildir) abone olmayacağını ve kanaldan çıkacağını düşünüyorum. Bir daha da kanala girmez ve abone olmadığı için karşısına da çıkmaz.

Lütfen yakın arkadaşı değilseniz boşa ümit vermeyin. Shorts'a içerik üretirse yine birkaç bin izlenir lakin Shorts olduğu için normal bu kadar yükselmesi. Kanalına giren bir insan olacağını veya o kanalını ziyaret edecek olan insanın (ki eleştiri videoları genelde ya kaydırılarak geçilir ya da izlense bile 3-5 hişi hariç kimse kanalını ziyaret etmez) 1-2 video izledikten sonra sıkılıp (eleştiri videoları uzun soluklu izlenecek içerik türü değildir) kanaldan çıkar. Bir daha da kanala girmez ve abone olmadığı için karşısına da çıkmaz.

Boşa ümit verdiğim falan yok arkadaşın benim ümidime ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. Biraz fazla boş ve senaryo kurup konuşuyorsunuz arkadaşın videoları hoşuma gitti şahsen ben izlerdim. Biz evet veya hayır da desek bu işi yapıyor ve yapıcağını söylüyor bu durumda sadece nasıl daha hızlı gelişeceğini söyledim sizin mantığınıza göre kimse YouTube kanalını büyütemez? Büyük çaplı eleştiri kanalı olmamalı sizin söylediğiniz yoruma göre boş yorum kısaca. Arkadaşın sorunu tanınmaması videolarında sıkıntı göremedim gelen insanlar sıkılmaz en azından beni sıkmazdı şahsen.

Sizin mantığınıza göre kimse YouTube kanalını büyütemez?

Evet. Eğer özgün bir içerik yoksa büyütmesi imkansız. Prim yapmadan bu iş imkansız olurdu.

Büyük çaplı eleştiri kanalı olmamalı sizin söylediğiniz yoruma göre boş yorum kısaca.

Hayır. Çünkü piyasada büyük çaplı eleştiri kanalları genelde bu content pek popüler değil iken başladı. Mesela Sadece Enes yıllardır bu içeriği yapıyor. Beyaz Kurt'ta şayet öyle ama önceden de Terraria'dan da abonesi vardı ve Sadece Enes'in yorumlarını beğenmeyenler beyaz Kurt'a kaydı. Başka büyük çaplı kanal yok zaten.

Biraz fazla boş ve senaryo kurup konuşuyorsunuz arkadaşın videoları hoşuma gitti şahsen ben izlerdim.

Öncelikle sizin izlemeniz kanala 100 bin kişiyi çekmiyor kanala. Ayrıca oyun veya edit gibi ucu açık içerikler olsaydı pek çok yöntem tutardı. Eleştiri konseptinde durum böyle. Tanılan insanların yorumları bakılır.

Biz evet veya hayır da desek bu işi yapıyor ve yapıcağını söylüyor bu durumda sadece nasıl daha hızlı gelişeceğini söyledim

Ben de yapmasın demedim. Bu işi "gündem" veya "TikTok" eleştirisi yapmaktansa henüz pek eleştirilmemiş, bakın altını çize çize söylüyorum pek eleştirilmemiş kişilerden veya hayatın içinden konular ile alakalı içerik üretirse belki biraz daha abone kazanabilir eğer ki illa bir şeyler eleştirmek istiyorsa.

Evet. Eğer özgün bir içerik yoksa büyütmesi imkansız. Prim yapmadan bu iş imkansız olurdu.

Özgün içerikten ziyade gündem konuları yeterli olur hocam.

Hayır. Çünkü piyasada büyük çaplı eleştiri kanalları genelde bu content pek popüler değil iken başladı. Mesela sadece Enes yıllardır bu içeriği yapıyor. Beyaz Kurt'ta şayet öyle ama önceden de Terraria'dan da abonesi vardı ve sadece Enes'in yorumlarını beğenmeyenler beyaz Kurt'a kaydı. Başka büyük çaplı kanal yok zaten.

Gayet de belli seviyeye gelmiş zamanında bırakıp bu kanallar patladıktan sonra büyüyen kanallar var örnek: Jawlied yine yanlış bir yorum daha bir sürü kanal bulunabilir.

Öncelikle sizin izlemeniz kanala 100 bin kişiyi çekmiyor kanala. Ayrıca oyun veya edit gibi ucu açık içerikler olsaydı pek çok yöntem tutardı. Eleştiri konseptinde durum böyle. Tanılan insanların yorumları bakılır.

Benim izlemem 100 bin kişi katıyor diye söylemedim. Mantık kuramadınız sanırım ben beğendiysem başka normal bir insanda beğenilir diye söyledim hani dediniz ya sıkılır gider o 3-5 diye ondan dolayı.

Özgün içerikten ziyade gündem konuları yeterli olur hocam.

Gayet de belli seviyeye gelmiş zamanında bırakıp bu kanallar patladıktan sonra büyüyen kanallar var örnek: Jawlied yine yanlış bir yorum daha bir sürü kanal bulunabilir.

Gündem konuları özgün içerik diye geçmiyor bana göre, kolay içerik. Eğer eksantirik bir olay olmadıysa, asgari ücret yükseldi Afgan'lara endonezyalılarda katıldı tarzı her eleştiri içerik üreticisinin yaptığı bir konu özgün değildir benim şahsi fikrime göre. Jawlied video başı 3K izleniyor? Benim için aboneyi başarmış ama izlenmeleri aşırı düşük. Büyük çaplı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı