Yüklenen videolar popüler olmuyor

Gündem konuları özgün içerik diye geçmiyor bana göre, kolay içerik. Eğer eksantirik bir olay olmadıysa asgari ücret yükseldi Afgan'lara endonezyalılarda katıldı tarzı her eleştiri içerik üreticisinin yaptığı bir konu özgün değildir benim şahsi fikrime göre. Jawlied video başı 3K izleniyor? Benim için aboneyi başarmış ama izlenmeleri aşırı düşük. Büyük çaplı değil.

Uzun süre ara verdiği için o kadar az izleniyor diğer videoları silmiş zamanında daha fazla izleniyordu. Her içerik üreticisinin yaptığı şey özgün değildir ne demek? O zaman haber kanalları aynı haberleri yapıyor onlarda özgü değil? Gündem ve olay buysa bunun hakkında konuşabilir kolay içerik falan değil. Tabii ki gündemde olmayan konularda bulunabilir ama ikisi de yapılabilir.

Uzun süre ara verdiği için o kadar az izleniyor diğer videoları silmiş zamanında daha fazla izleniyordu. Her içerik üreticisinin yaptığı şey özgün değildir ne demek? O zaman haber kanalları aynı haberleri yapıyor onlarda özgü değil? Gündem ve olay buysa bunun hakkında konuşabilir kolay içerik falan değil. Tabii ki gündemde olmayan konularda bulunabilir ama ikisi de yapılabilir.

Kanal haberleri özgündür diye beyanda bulunmadım. Size hak veriyorum o konu hakkında. Farklı haberler görmek isterim ben. Bu arada jawlied izlemiyorum ve tanımıyorum sadece beyaz Kurt'un sanırım nympea videosunda emek vermişti o ara görmüştüm. Onun haricinde baktım kanala, o sırada popüler olan olaylar hakkında 3 videosu var iyi izlenen ama hiçbir zaman kanalında abonesi kadar izlenme alamamış yani başarısız. Eskiden video başı 7K ise ortalama kötü de değil iyi de. Gündem hakkında olanlar gayet de basittir. Tek ihtiyacın olan mikrofon. Sonra yapıştır herkesin dediklerini.

Üstteki hocamın diğer YouTuber'lar ile aynı içeriği paylaşıyorun fakat bunun taktiği onlardan önce paylaşmaktır mesela ben Jahrein'in ilayda adlı yayıncının bit basma olayını gördüğümde direkt Jahrein ilayda bit olarak araştırdım ve sen diğer kanallardan önce fark edip çeksen o videon öne çıkar ben mesela o anda Jahrein'in yayınını izliyordum sende izleseydin ve hemen çeksen öne çıkarılırdı videon.

Üstteki hocamın diğer YouTuber'lar ile aynı içeriği paylaşıyorun fakat bunun taktiği onlardan önce paylaşmaktır mesela ben Jahrein'in ilayda adlı yayıncının bit basma olayını gördüğümde direkt Jahrein ilayda bit olarak araştırdım ve sen diğer kanallardan önce fark edip çeksen o videon öne çıkar ben mesela o anda Jahrein'in yayınını izliyordum sende izleseydin ve hemen çeksen öne çıkarılırdı videon.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onu da yaptım hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onu da yaptım hocam.

Hocam bunu süreklilik haline getirmeniz gerekiyor mesela BaBaLa TV sophia hakkında video çekseniz tahminimce tutma olasığı vardı şu an gündemde.

Geri
Yukarı