Yüksek Amper Değerli Şarj Cihazı Önerisi

Ulgoray

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlarlar elimde çin malı tabletle gelen 5V-2.0A güç veren şarj cihazı var. Evdeki orijinal HTC, Samsung şarj cihazlarından aşırı derecede hızlı. Çünkü orijinaller 1A veriyor. Sizin bildiğiniz daha hızlı şarj eden daha yüksek Amperli şarj cihazı var mı ?

Şarj cihazım. (Fotoğrafı foruma yükleyemedim. Modlar (Bkz: @MF) foroğrafı indirip foruma yüklerse sevinirim.)

2vwi5jk.jpg

Yüksek amperli sarj makineleri cihazınıza zarar verebilir sonra yok batarya ısınıyor, yok batarya'da şişme var,
batarya ömrü kısaldı gibi şikayetler oluyor. Ayrıca sarj entegresini yakabilir exradan en az 300-500 TL masarf çıkarabilir.

Ama yurd dışındaki SAMSUNG markalı şarj aletleri 2 ampermiş yukarda söylediklerim çin malı ve yüksek amperli sarj cihazları için.

Cihazınızın garantisini devre dışı bırakır(Sorun oluşursa). Garantisi yoksa cihazınızın bataryasının ömrünü kısaltır ve şişirebilir. O yüzden orjinal değerleri ne kadarsa ona göre almanız lazım (y)

Dark kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kaldı ki ürünün dış görünüşü bana hiç güven vermedi. Çin malıyım diye bağırıyor.

Recep hocam valla sen söyleyene kadar sipariş vermiştim. Bugůn geldi ve telefonda yavaş şarj işlemi diye bir uyarı geldi. Ne yapmam lazım ?

Recep hocam valla sen söyleyene kadar sipariş vermiştim. Bugůn geldi ve telefonda yavaş şarj işlemi diye bir uyarı geldi. Ne yapmam lazım ?

İade etmen lazım. Al işte, sonra niye Dark önermiyorsun...

Yönetici arkadaşımız Kesinlikle doğru söylüyor. 10.01.2015 tarihinde "DARK Universal Uyumlu 5V/3A USB Hızlı Şarj Adaptörü" aldım. N7000(NOTE) telefonum var.Uçuş modunda 4 saatte şarj etti.Ürünü iade talebinde bulundum.Tavsiye Etmiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı