Yüksek Bass için kulaklık önerisi

abdulkadir03

Hectopat
Hocam elimde 3 kulaklık alabilecek durum var. Bunlar Arctis 5, Corsair Void Pro, Arctis 7 bunların hangisi beni bass konusunda memnun eder? Bir de Cooler Master MH 750. Benim tek amacım bass ve ses kalitesi iyi olsun yoksa. 7.1 olsun da sırf 7.1 i iyi olsun diye DTS 7.1 diye ayırmayı düşünmüyorum. Kulaklık kullanmadım için normalde oturmada sıkıntı yaşamam. Mikrofon kalitesi ve rahatlık önemli değil. Ses Bass ana hedefim ama bundan sonra şey deme oyun için olmayan sadece müzik için olan Sony'leri önerme onları ben de biliyorum. Oyun için ve Bass'ı ses i iyi olan soruyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bass deyince Arctis 5 ve 7 direkt elendi. MH 750 ise Bass konusunda rakiplerinden epey bir önde. Void Pro ise daha dengeli ve az da olsa daha kaliteli ses sunabilmekte. Ben MH 530 kullanıyorum. Bass'ları muazzam. Ses kalitesi de çok iyi. Ancak Corsair Void az da olsa önde ses kalitesi bakımından. Alınır mı derseniz kesinlikle alınır. Eğer yüksek Bass istiyorsanız MH 750 veya MH 530. 7.1 şart değil derseniz MH 530 da alınabilir.

Bass deyince Arctis 5 ve 7 direkt elendi. MH 750 ise Bass konusunda rakiplerinden epey bir önde. Void Pro ise daha dengeli ve az da olsa daha kaliteli ses sunabilmekte. Ben MH 530 kullanıyorum. Bass'ları muazzam. Ses kalitesi de çok iyi. Ancak Corsair Void az da olsa önde ses kalitesi bakımından. Alınır mı derseniz kesinlikle alınır. Eğer yüksek Bass istiyorsanız MH 750 veya MH 530. 7.1 şart değil derseniz MH 530 da alınabilir.

Allah razı olsun hocam. Ben Bass'dan dolayı Cooler Master almayı düşünüyorum, da internette 2 ürün var gibi duruyor. Biri Masterpulse Pro biri Masterpulse MH 750 bunların ikisi de aynı değil mi?

MH 530 daha iyi değildir. MH 530'un Bass'ları daha iyidir. Mikrofon, 7.1, yazılım desteği, ses kartı gibi farklar olduğundan da Void Pro daha pahalıdır.

MH 530 daha iyi değildir. MH 530'un Bass'ları daha iyidir. Mikrofon, 7.1, yazılım desteği, ses kartı gibi farklar olduğundan da Void Pro daha pahalıdır.
Akif bey ben de MH 530 almayı düşünüyorum lakin kafamı karıştıran bir soru şey var. Artic 3'ün 7.1 desteği var, 7.1 desteği olan bir kulaklığın olmayana göre daha mı iyi ses kasar?

7.1 daha çevresel ses sunar. Ancak Arctis 3 sadece 7.1 için alınacak bir model değil. Her 7.1 aynı değil çünkü. 7.1 kulaklık alacaksanız benim önerim Dolby 7.1 destekli kulaklıklar olur.

Akif'bey bende MH 530 almayı düşünüyorum lakin kafamı karıştıran bir soru şey var, Artic 3'ün 7.1 desteği var, 7.1 desteği olan bir kulaklığın olmayana göre daha'mı iyi ses kasar?

İkinci el Void Pro alabilirsin, ama Arctis alma onun ses kalitesi pek iyi değil. 40mm sürücüler güzel ses vermiyor,

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı