Yüksek FPS fakat kasıyor gibi hissettiriyor

Onerebilecegin bir monitor varmıdir bu ekran kartına curved tarzı ekran olmazsa sevinirim..
144 Hz tazeleme oranından ziyade G-Sync veya FreeSync bir monitöre geçmelisiniz. Her oyunda yaşıyor musunuz bu problemi yoksa bazı oyunlarda mı karşılaşıyorsunuz. Kesin tanı konmadan monitör önermem doğru olmaz. Ayrıca bütçenizi ve kullandığınız ekran kartını da bilmiyorum.

Oyun içi video upload edebilme şansınız var mı acaba. Daha fazla yardımcı olabiliriz bu sayede.

144 Hz tazeleme oranından ziyade G-Sync veya FreeSync bir monitöre geçmelisiniz. Her oyunda yaşıyor musunuz bu problemi yoksa bazı oyunlarda mı karşılaşıyorsunuz. Kesin tanı konmadan monitör önermem doğru olmaz. Ayrıca bütçenizi ve kullandığınız ekran kartını da bilmiyorum.

Oyun içi video upload edebilme şansınız var mı acaba. Daha fazla yardımcı olabiliriz bu sayede.
CS 1.6'da ,PUBG LİTE'de yaşıyorum. Ekran kartım MSİ RX 570 4GB 256BİT. Monitöre maksimum 1500 civarı olabilir.

denetim masası - donanım ve ses - aygıtlar ve yazıcılarr - genel pnp monitor sağ tuş - görüntü ayarları - gelişmiş görüntü ayarları- ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı özellikleri- moniştor- 144hz - bitti.

Geri
Yukarı