Yüksek grafikli ücretsiz oyun tavsiyesi

Meraklı Bilge

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlık net PC topladım. Orta seviye fakat oyun fiyatları gerçekten çok fazla yani istediğim oyunlar 1500 TL'ye kadar çıkıyor. Sevdiğiniz ücretsiz yüksek grafikli oyun var mı? Bana CS:GO, Valorant ve PUBG falan yazmayın. Zombi oyunu olabilir açık dünya oyunu olabilir bu tarzda.

Ücretsiz değil fakat bence göz önünde bulundurulmalı, Rdr2 epicte 98tl, cp2077 125tl, Witcher3 15tl.

Arkadaşlar başlık net PC topladım. Orta seviye fakat oyun fiyatları gerçekten çok fazla yani istediğim oyunlar 1500 TL'ye kadar çıkıyor. Sevdiğiniz ücretsiz yüksek grafikli oyun var mı? Bana CS:GO, Valorant ve PUBG falan yazmayın. Zombi oyunu olabilir açık dünya oyunu olabilir bu tarzda.

Sistem özelliklerini yazarsan güzel oyunlar önerebilirim.

Mutlaka Vampire the masquerade bloodhunt bakmalısın, yalnız optimizasyonu pek iyi değil. Ama ben çok eğlenerek sürekli oynuyorum. Beğeneceğini düşünüyorum.

Sistem özelliklerini yazarsan güzel oyunlar önerebilirim.
İ5 3570 k Rx 550 4 GB 16 GB DDR3 1600mhz ram Max 60 FPS alsam yeter.

Mutlaka Vampire the masquerade bloodhunt bakmalısın, yalnız optimizasyonu pek iyi değil. Ama ben çok eğlenerek sürekli oynuyorum. Beğeneceğini düşünüyorum.
Konusu nedir ?

Ücretsiz değil fakat bence göz önünde bulundurulmalı, RDR2 Epic'te 98TL, CP2077 125TL, Witcher 3 15TL.

RDR2 Steam'de 1150 TL falan Epic ne bilmiyorum. Crack sitesi mı normalse neden bu kadar ucuz gider yarın alırım.

İ5 3570 k Rx 550 4 GB 16 GB DDR3 1600mhz ram Max 60 FPS alsam yeter.

Konusu nedir ?

RDR2 Steam'de 1150 TL falan Epic ne bilmiyorum. Crack sitesi mı normalse neden bu kadar ucuz gider yarın alırım.
Steam gibi bir oyun platformu hocam. Korsan bir platform değil. Oradaki indirimsiz fiyatı 300tl daha zam almadı ve %67 indirimde.

Vampir temalı bir battle royale oyunu hocam, haritası çok büyük değil ve her yeri bina dolu, sokakların binaların üstünde atlaya zıplaya oynuyorsun. Sokakta bulduğun ve tipine göre kanını içtiğin kişiler sana ek özellikler katıyor. Ek olarak oyunda farklı skillere sahip vampirler olarak oynuyorsun. Genel olarak bu şekilde.

Steam gibi bir oyun platformu hocam. Korsan bir platform değil. Oradaki indirimsiz fiyatı 300tl daha zam almadı ve %67 indirimde.
Yarın alıcam da neden bu kadar ucuz aklıma takıldı.

Ücretsiz değil fakat bence göz önünde bulundurulmalı, Rdr2 epicte 98tl, cp2077 125tl, Witcher3 15tl.
Rdr 2 için teşekkürler indirim olduğunu bilmiyordum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı