Yüksek grafikli oyun tavsiyesi

Horizon Zero Dawn -> Oyunun cıvıl cıvıl bir renk paleti var. Şahsen hoşuma gidiyor.

Detroit Become Human -> Gerçekçi yüz animasyonları, grafikler ve ilgi çekici bir hikaye. 10-12 saatlik oynama süresi var ama yeniden oynanılabilirliği çok fazla çünkü seçimler oyunun gidişatını o kadar değiştiriyor ki en ufak şeyde sonu bambaşka yere bağlanabiliyor. Ben 3 kez bitirdim.

Korku oyunu için RE8'e bakabilirsiniz ama öncesinde RE7'yi bitirmiş olmak gerekiyor. Metro serisi de güzeldir.

Cyberpunk 2077 oynadınız mı bilmiyorum ama oynamadıysanız deneyebilirsiniz. Çok yerden yere vuruldu ama şu anki haliyle gayet güzel. Şu optimizasyon sorununu da çözseler güzel olurdu.

Horizon Zero Dawn -> oyunun cıvıl cıvıl bir renk paleti var. Şahsen hoşuma gidiyor.

Detroit Become Human -> gerçekçi yüz animasyonları, grafikler ve ilgi çekici bir hikaye. 10-12 saatlik oynama süresi var ama yeniden oynanılabilirliği çok fazla çünkü seçimler oyunun gidişatını o kadar değiştiriyor ki en ufak şeyde sonu bambaşka yere bağlanabiliyor. Ben 3 kez bitirdim.

Korku oyunu için RE8'e bakabilirsiniz ama öncesinde RE7'yi bitirmiş olmak gerekiyor. Metro serisi de güzeldir.

Cyberpunk 2077 oynadınız mı bilmiyorum ama oynamadıysanız deneyebilirsiniz. Çok yerden yere vuruldu ama şu anki haliyle gayet güzel. Şu optimizasyon sorununu da çözseler güzel olurdu.

Detroit'e bakacağım bu indirimler bir gelsin.

Geri
Yukarı