Yüksek hızlı SATA to USB önerisi

Rtx 4090 FE

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
monster abra a5 17.4.4
3060 105W
i7 11800H
32 gb çift kanal ram
1 tb samsung m.2 nvme ssd
windows 10 pro
Merhaba şu an da SATA to USB 2.0 kullanıyorum. Hızları yetmiyor, bana yüksek hızlı SATA to USB lazım. 3.5 inç HDD desteklemesi lazım. İleride SATA SSD alabilirim, yani bu hızları kaldırması lazım.
  • Hızlı olması lazım.
  • Hem 3.5 inç HDD hem de 2.5 inç HDD desteklemesi lazım.
  • Kutu olmasına gerek yok.
  • SATA SSD alabilirim onun hızına ne kadar yakın olursa o kadar güzel.
  • Bütçe yok abartmadan (5000 gibi ucuk rakamlar olmasın) önerin ona göre paramı biriktirmeye başlayacağım.

O cihazlar Max USB 3.0 ya da en fazla 3.1 hızını karşılıyor.

Ugreen USB-A 3.0 to 2.5" inch 3.5" inch SATA SSD Hard Disk Dönüştürücü genelde bu tarz ürünlerde 3.0 yazıp. 2.0 çıkıyor. Özellikle kutulu modellerde. zaten 3.5 inç kullanacağın için kutusuz olması lazım. Ugreen güzel ve kaliteli markadır. Tercih edilebilir.

Bu model için haricen 12V / 2A güç adaptörü de almak gerekir. (3.5" diskler için)

Bende Dark'ın dönüştürücüsünü kullanıyorum. Ugreen veya Dark markasına ait dönüştürücülerini tavsiye ederim. Bulunduğunuz şehirden ikinci el almak maddi olarak avantajlı olabilir.

Bu model için haricen 12v / 2A güç adaptörü de almak gerekir. (3.5" diskler için)

Bende Dark'ın dönüştürücüsünü kullanıyorum. Ugreen veya Dark markasına ait dönüştürücülerini tavsiye ederim. Bulunduğunuz şehirden ikinci el almak maddi olarak avantajlı olabilir.

Elimde var adaptör sıkıntı olmaz.

Bu model için haricen 12V / 2A güç adaptörü de almak gerekir. (3.5" diskler için)

Aynen zaten bunu alacak arkadaşın bilgisi vardır diye yazmadım. Sonuçta voltaj değerleri aynı değil. 2 amper üstü de olur. Zaten ürün güzel. Ayrıca soket te gerekli güç için. Onda da arkadaşta varmış zaten dediğim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı