Yüksek PİNG sorunu

Halphas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar hatay/dörtyol da oturuyorum 1 yıl önceswine kadar 75 ping sabit alıyordum ama artık lolde 100-110 bu oyunu oynanmaz kılıyor bunun için ne gibi işlemler yapabilirim 100 kere müşteri hizmetlerine danıştım çözüm bulamadım gaming modemler var diyorlar bunun gibi: www.vatanbilgisayar.com: Zyxel P-660Hnu-F1 300Mbps Kablosuz-N 4 Port Adsl2+ Modem - Vatan Bilgisayar Bilgisayar özelliğim pinge etki eder mi anlayanlar yardımcı olursa çok sevinirim oyun oynayamaz oldum...

Öncelikle merhaba kardeşim ben'de Hatay/Merkez oturuyorum internet buralar da biraz ağır merkez de ağırsa orayı düşünemiyorum :) Müşteri hizmetlerini bıkmadan ara :)

Kablolu Kullan Sağlam Bir Ethernet Kablosu Al İşine Yarar :D Şahsen Ben BF4 De Kablosuz 120 Ping Alırken Kablolu 70 e Kadar Düşüyor :D

• Bulunduğun bölgenin altyapısına,
  • Bina üzerindeki tesisatına,
  • Arkaplanda çalışan uygulamalar
  • Modem ile bilgisayarın iletişimine
Göre ping farkılılık göstermektedir. Sonuç olarak kablo bağlantılarıyla ilgili olduğunu düşünüyorum.
Modemi bilgisayara bir CAT6 ile bağlayın ve hat değerlerinizi buradan paylaşın.

Not:
Bulunduğunuz bölgeye uzak bir sunucuya bağlanıyorsanız ping'in yüksek olması normaldir. Modemi kablosuz olarak bilgisayara bağlayacaksan ping kabloludan fazla olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye ben 1 yıl öncesine kadar sabit 70 ping alıyordum lol oynamaktayım lolun serverleride almanyada bulunmakta fakat şuan 100-110 altyapı derken burda direkler var direklerden hat çekiliyor o hattımı değiştrimeliyim 2 ethernet kablosu var 2 sindede aynı sonucu veriyor .

@Silinen üye TeamWieverden bakabilir misin pc ye

@Silinen üye bu mu ?

12121.PNG

@Silinen üye Yani sorun nedir sence modem de mi

@Recep Baltaş Sence sorun ne abi altyapı yok zaten direklerden eve hat çekiliyor sorun modem demi nereden anlıycam hattamı hattımı değiştirmeleri lazım kabloyu para verip aktarımını güçlendirebilir miyim ne yapmam lazım ?

What The Fast adlı bir uygulama var o programı indir oynuyacağın oyunu oradan seç çalıştir de lol otomatik acilir ordan oyna ping sorunu vs. kalmaz kardeşim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı