Yüksek ping sorunu

Bunun paketi mi artıryım yoksa kabloyumu degiştiryim.
Mesela 16 mbps paket alıp da 7 mbps geliyorsa belki kablo değişmek işe yarar ama zaten 7 mbps internet alıyorsan ve aynı miktarda internet geliyorsa kablo değişmek bişey değiştirmez.Yapabilirsen yeni paket almanı öneririm,16 mb bile artık yetmiyor ama şunu da göz önüne almak lazım ki karantina sebebiyle internet daha çok yavaşlıyor,anlık kesiliyor.Ben geçen yıl bu zamanlar ev internetiyle kimse kullanmıyorsa çok rahatlıkla her türlü oyunu online girebiliyordum,son 2 aydır evde kimse kullanmasa bile oyun oynarken arada ping fırlıyor,sinirlenip çıkıyorum.Gece hiç sorun olmuyor,büyük ihtimalle sunucular gece az kişi internet kullandığı için rahatlıyor.Bence sen birde gece geç saatlerde oyun oyna,ona göre karar verirsin

Hocam kablo değiştirmekten kastınız bina ile modem arası kablo mu yoksa modem ile bilgisayar arası kablo mu? Ping düşürmek istiyorsanız internete kablolu bağlanın.

Hocam kablo değiştirmekten kastınız bina ile modem arası kablo mu yoksa modem ile bilgisayar arası kablo mu? Ping düşürmek istiyorsanız internete kablolu bağlanın.
tamam sorunu aladım internet paketiymiş kabloda sorun yok kablo hızı veriyo internet hızı yetmiyomuş bize
Tamam sorunu anladım internet paketiymiş kabloda sorun yok kablo hızı veriyor internet hızı yetmiyormuş bize.

Geri
Yukarı