Yüksek ping

yigitburakd

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Modemim salonda, PC de modeme uzak bir konumda. Ben de bunun için router satın aldım. Sıkıntısız olarak kullanıyordum, fakat ne olduysa dün pingim aşırı yükseldi ve düşmüyor. Her yolu denedim. Routerin Ethernet girişi var onu bile bağladım pingim CS:GO da 500'lerde. Ama internetten ping testi yapınca 8 çıkıyor. Anlamadım bu işi. Yardımcı olursanız sevinirim. (Modemden PC'ye kablo çek demeyin o imkansız)

Merhaba. Modemim salonda, PC de modeme uzak bir konumda. Ben de bunun için router satın aldım. Sıkıntısız olarak kullanıyordum, fakat ne olduysa dün pingim aşırı yükseldi ve düşmüyor. Her yolu denedim. Routerin Ethernet girişi var onu bile bağladım pingim CS:GO da 500'lerde. Ama internetten ping testi yapınca 8 çıkıyor. Anlamadım bu işi. Yardımcı olursanız sevinirim. (modemden PC'ye kablo çek demeyin o imkansız)

Şimdi internetten hız testi yaptığın yer senin en yakın sunucuya bağlar.

Merhaba. Modemim salonda, PC de modeme uzak bir konumda. Ben de bunun için router satın aldım. Sıkıntısız olarak kullanıyordum, fakat ne olduysa dün pingim aşırı yükseldi ve düşmüyor. Her yolu denedim. Routerin Ethernet girişi var onu bile bağladım pingim CS:GO da 500'lerde. Ama internetten ping testi yapınca 8 çıkıyor. Anlamadım bu işi. Yardımcı olursanız sevinirim. (Modemden PC'ye kablo çek demeyin o imkansız)

Hocam CS:GO serverleri Rusya'da o yüzden ondan kaynaklı ping çıkabilir.

Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum özellikle bu sokağa çıkma yasağının olduğu zamanlar sanırım kullanılan kanal yoğunluğundan , programla binadakilerin kullandığı kanala bakıp en sakin en az pingsiz kanala geçersen düşebilir pingin.

Hocam 2 3 gün öncesinde pingim gayet iyiydi. Şimdi ne oldu anlamadım pingim bir türlü düşmüyor.

Hocam oynayan kişi sayısına göre seni rastgele yerleştiriyor. Eğer Rusya'da oynayan azsa daha uzak bir yerde oynuyor olabilirsiniz. Diğer oyunlarda denemez iseniz pek yardımcı olamam ama LoL Valorant(TR Serveri olan) gibi oyunlarda gene çok ise internetinizle alakalıdır. Ama Speedtest az gösteriyorsa CS:GO ile alakalıdır.

Geri
Yukarı