Yüksek sesli alarm önerisi

bar0N

Centipat
Yer
Samsun
1 aydır sabah 5 gibi yatıp öğlen 1 gibi kalkıyorum gün içinde de beni çok etkiliyor beni sabah ayağa dikecek alarm lazım.

Son düzenleme:
1 aydır sabah öğlen 1 gibi kalkıyorum gün içinde de beni çok etkiliyor beni sabah ayağa dikecek alarm lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
öneririm kalkmama ihtimalin imkansız.

Tokyo drift müziği kullanıyorum yaklaşık 6 senedir. Artık nasıl beynime işlediyse Instagram'da o şarkıyı duyunca dayanamayıp geçiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

1 aydır sabah öğlen 1 gibi kalkıyorum gün içinde de beni çok etkiliyor beni sabah ayağa dikecek alarm lazım.
Bunu kullanıyorum alarmın 5.saniyesinde direkt uyanırsın

Telefonu başucuna koy sesi fulle titreşimi aç. Uyandıktan sonra ayağa kalktın mı sonrası kolay zaten. Telefonda bulunan alarm sesleri de gayet iş görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı