Yüksek seviyelere karşı iyi oynamak

Behzat Amir

Centipat
Arkadaşlar merhaba ben 27-28 Level'im. Arkadaşlarımla oyuna giriyorum onlar 70-80 Level. Gelen adamlar hep oyun bilgisi yüksek insanlar oluyor. Onları nasıl kesebilirim? Ne yapmalıyım? Mid ve top oynuyorum.
Öncelik sırasına göre:
Top gelirse: Fiora> Morde> Jax.
Mid gelirse: Akali> Sylas.
Sizden ricam bana taktik vermeniz ve verdiğim karakterlerden oyun tarzımı anlamışsınızdır. Hangi koridora hangi karakteri alayım tarzıma göre? Top için 3 yeter mi ona da açayım mı? Şimdiden teşekkürler, önerileriniz ve taktikleriniz için.

"LynxÇerezz" diye bir YouTube kanalı var. Videolarında başkasının oyunlarını izleyip oynayışını analiz ediyor. Bence çok faydalı olur oyun bilgini geliştirme açısından.

Oynadığın koridorun ve belli başlı oynanan tüm şampiyonların yetenek kitlerini öğrenmen gerekiyor. Sadece 2 3 şampiyon oynama havuzunu geniş tut. Ezbere eşya alma oyunun gidişatına göre ve karşındaki şampiyona göre seçim yap. Lane dondurmayı ittirmeyi öğren. Ve ayrıca lütfen oyunu iyice kavradıktan sonra dereceli gir. Hem kendin kanser olma hem de diğer oyuncuları kanser etme.

Oynadığın koridorun ve belli başlı oynanan tüm şampiyonların yetenek kitlerini öğrenmen gerekiyor. Sadece 2 3 şampiyon oynama havuzunu geniş tut. Ezbere eşya alma oyunun gidişatına göre ve karşındaki şampiyona göre seçim yap. Lane dondurmayı ittirmeyi öğren. Ve ayrıca lütfen oyunu iyice kavradıktan sonra dereceli gir. Hem kendin kanser olma hem de diğer oyuncuları kanser etme.
Hocam konuyu okursan onun için açmıştım. Bu tarzda oyun tarzıma uygun top ve mid çarları istemiştim. Bunlar gibi olan.

Karşına gelen kişi 500 seviyede olsa rankı yüksek olmadık müddet bir şey ifade etmiyor. Top LAN'e oynuyorsan shen, ornn ve poppy oynayıp düşük elodan çıkabilirsin tank şampiyonlar bu sezon çok güçlü.

Geri
Yukarı