LoL'de iyi oynamak için ne yapılabilir?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10300H
NVİDİA GEFORCE GTX1650
Merhaba. Uzun süredir LoL oynuyorum. Normalde 30 seviyeydim. Amcamın 2009 yılından kalma bir hesabı var 400 seviye. Rank oynamayı denedim skorlar hep 3/12/0gibi oluyor hangi koridorda oynarsan oynayayım. Geçen arkadaşlarımla oynadım rezil oldum. Bir sürü öğretici video izledim. Rünleri, İtemleri falan öğrendim ama oyunu oynarken bir şey oluyor sürekli gang yiyorum vs. 9 gün sonra okulumda LoL turnuvası olacak. Beni seçtiler ama orada da rezil olmak istemiyorum. Ne yapabilirim?(Bot vs atın demeyin 60/0/0 oluyor)

Merhaba. Uzun süredir LoL oynuyorum. Normalde 30 seviyeydim. Amcamın 2009 yılından kalma bir hesabı var 400 seviye. Rank oynamayı denedim skorlar hep 3/12/0gibi oluyor hangi koridorda oynarsan oynayayım. Geçen arkadaşlarımla oynadım rezil oldum. Bir sürü öğretici video izledim. Rünleri, itemleri falan öğrendim ama oyunu oynarken bir şey oluyor sürekli gang yiyorum vs. 9 gün sonra okulumda LoL turnuvası olacak. Beni seçtiler ama orada da rezil olmak istemiyorum. Ne yapabilirim?(bot vs atın demeyin 60/0/0 oluyor)

Totem koymayı öğren lane ne zaman itilir ne zaman freezelenir onları öğren oynadıkça hatalarını azaltırsın.

Merhaba. Uzun süredir LoL oynuyorum. Normalde 30 seviyeydim. Amcamın 2009 yılından kalma bir hesabı var 400 seviye. Rank oynamayı denedim skorlar hep 3/12/0gibi oluyor hangi koridorda oynarsan oynayayım. Geçen arkadaşlarımla oynadım rezil oldum. Bir sürü öğretici video izledim. Rünleri, İtemleri falan öğrendim ama oyunu oynarken bir şey oluyor sürekli gang yiyorum vs. 9 gün sonra okulumda LoL turnuvası olacak. Beni seçtiler ama orada da rezil olmak istemiyorum. Ne yapabilirim?(Bot vs atın demeyin 60/0/0 oluyor)
hiiç bunlara gerek yok
topsa garen
jg sa master yi
midse katarina
adc ise ashe
supportsa yumi
bukadar.

En az 3 arkadaşınla gir ve sana oyunu ve oynadığın karakteri öğretebilecek kişiler olsun bende yeni sayılırım 60 svyim ve yavaş yavaş alıştım. Tek girceksende düşük eloda pek alınmayan çarları dene.

Ya hocam yazmayayım yazmayayım dedim de kendinize uygun olmayan bir rankta neden ranked oynayıp diğer oyuncuların oyununu mahvediyorsunuz. Gidin kendi hesabınızda kendiniz hangi ranka layıksanız onda oynayın. Turnuvaları izleyin challanger oyuncular nasıl oynuyor onların oyun tarzına, map hakimiyetine, lane nasıl tutulur, lane nasıl freeze atılır, hangi durumlarda kule altı girilir gibi şeylere hakim olmalısınız.

Mental olarak etkilenmeden oynamaya çalışın bu önemli bir etken.

Lol turnuvası olan okul mu :D Keşke bizim burada da olsaydı. 400 seviye hesapta rank girerseniz rakipleriniz size göre daha yüksek gelebilir hocam. Elmas 4 oyuncusu olarak size hızlı gelişmeniz için birkaç tavsiye:

Bir koridor ve şampiyon seçin. Mümkünse metada yeri olan bir şey olsun S tier olsun yani.

Her maç o şampiyonla oynayın bu sayede eliniz alışır.

O şampiyonu iyi oynayan challenger oyuncularının gameplay'lerini izleyip kendi oynayışınızla aradaki farkları görmeye çalışın onlar gibi oynamaya çalışın yani.

Mini Haritaya bakarak ve takımınıza yardım etmeye çalışarak oynayın.

Gerektiği zaman saldırıp gerektiği zaman geri çekilmeyi bilin( Bunu yapabilen challenger olur.)

En az 3 arkadaşınla gir ve sana oyunu ve oynadığın karakteri öğretebilecek kişiler olsun bende yeni sayılırım 60 svyim ve yavaş yavaş alıştım. Tek girceksende düşük eloda pek alınmayan çarları dene.

Hocam bana öyle ogretebilecek hiçbir arkadaşım yok. Normalde her sene yapıyorlar 11. Sınıfım beni ilk kez adam eksikliğinden çağırdılar öyle bir çevremde yok. Bu arada Rank girsemde girmesende sonuç aynı.

Totem koymayı öğren lane ne zaman itilir ne zaman freezelenir onları öğren oynadıkça hatalarını azaltırsın.

Totem falan ne zaman atılır her şeyi öğrendim midde Katarina Yasuo alıyorum. Adamlar 3. Seviyedeyken beni kule altında alıyor.

Hocam bana öyle ogretebilecek hiçbir arkadaşım yok. Normalde her sene yapıyorlar 11. Sınıfım beni ilk kez adam eksikliğinden çağırdılar öyle bir çevremde yok. Bu arada Rank girsemde girmesende sonuç aynı.

Totem falan ne zaman atılır her şeyi öğrendim midde Katarina Yasuo alıyorum. Adamlar 3. Seviyedeyken beni kule altında alıyor.
hocam sorması ayıp ama hangi okul? merak ettim [:

Geri
Yukarı