Yüksek sistemler için hikayeli oyun tavsiyeleri

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
Hikayeli ve güzel grafikli uzun süren oyun tavsiyesi verebilir misiniz? (RDR2, Cyberpunk, God of War, Horizon harici)

Son düzenleyen: Moderatör:
Days Gone, Spider-Man.

Hocam bir tık daha bilindiklerin aksine Sony gibi büyük firmaların değil de biraz daha orta seviyede firmaların çıkardığı oyunlar daha iyi olur.

Bir de tabii fiyatı da 200 üstü olmaz ise sevinirim her ne kadar şu anki ekonomide 200 altı sayılı oyun kalmış olsa da.

Hocam bir tık daha bilindiklerin aksine Sony gibi büyük firmaların değil de biraz daha orta seviyede firmaların çıkardığı oyunlar daha iyi olur.
Güzel grafik derken Hollow Knight ve Ori de bence grafik anlamında kendi türlerinde güzel.

İki önerdiğim oyuna da bakıp söyleyin bu tarz birkaç tane daha oyun önerebilirim.

Güzel grafik derken Hollow Knight ve Ori de bence grafik anlamında kendi türlerinde güzel.

İki önerdiğim oyuna da bakıp söyleyin bu tarz birkaç tane daha oyun önerebilirim.

İkisini de oynadım çok sağlam oyunlardır.

Açıkçası RDR2 oynadıktan sonra hiçbir oyun zevk vermemeye başladı o tadda bir şey arıyorum ama yok gibi.

Metro Exodus, Dead Space remake, calisto protocol, AC Valhalla. Elden Ring.

Açıkçası RDR2 oynadıktan sonra hiçbir oyun zevk vermemeye başladı o tadda bir şey arıyorum ama yok gibi.

Western temasını sevdiysen Call of Juarez serisini al.

Grafik anlamında manzaralar olsun beni tatmin etsin tarzı oyunlar mı arıyorsunuz yoksa görüntü kalitesi güzel, canlı renkler olan bir oyun mu?
Manzaralar ve tatmin eden tarzdan hikayedende ödün vermeyen türden.

Geri
Yukarı