Yükseltmeden önce Windows'un eski sürümü etkinleştirilmemiş olduğu için etkinleştiremiyoruz

EmreGMR

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Windows 10 deneme sürümü kullanıyorum, bugün key alıcaktım internetten fakat etkinleştirme kısmına geldiğimde şöyle bir yazı çıkıyor.

"Windows 10'a yükseltmeden önce Windows'un eski sürümü etkinleştirilmemiş olduğu için Windows'u bu cihazda etkinleştiremiyoruz ". Benim sorum şu olacak, ben şimdi key alsam etkinleştiremeyecek miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence şöyle yaparsan sorunun çözülecektir.

Deneme sürümünde etkinleştirmeni yap. Ondan sonra yükselt.

Büyük ihtimal çözecektir sorununu.

Tabii ben soruyu doğru anladıysam. :uyku:

Windows 10 deneme sürümü kullanıyorum, bugün key alıcaktım internetten fakat etkinleştirme kısmına geldiğimde şöyle bir yazı çıkıyor.

"Windows 10'a yükseltmeden önce Windows'un eski sürümü etkinleştirilmemiş olduğu için Windows'u bu cihazda etkinleştiremiyoruz ". Benim sorum şu olacak, ben şimdi key alsam etkinleştiremeyecek miyim?

Eğer normal lisans alıyorsanız böyle bir sorun olmayacaktır diye umut ediyorum. Fakat digital lisans kullanacaksanız kişiden yükseltme anahtatırını isteyiniz.

Merhaba, sorunu çözebildiniz mi? Ekranın en altında bulunan kısımdan geçerli bir ürün kodu girilmesi durumunda sorunun çözüleceğini umuyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-10_114558.png
    resim_2021-01-10_114558.png
    40,4 KB · Görüntüleme: 225

Yeni konular

Geri
Yukarı