Yürürken nefes alamıyorum

KBB'ye gidebilirsiniz. 12 yaşında geniz etim alındı ameliyatla, öncesinde nefes borumun %70'ini tıkıyormuş ve burundan nefes alamıyordum. Sizde de benzeri bir durum olabilir.

Hastaneye gdip bu durumu izah ederseniz çözüm olabilir. Burun etiniz var sanırım.

İyileşme süreci ne kadar sürmüştü, hatırlıyor musunuz? Galiba bende de benzeri bir problem var, yine nefes alma durumumu etkiliyor.
Benim geniz etimle birlikte bademciklerim de alındı. Geniz eti ameliyatından sonra genellikle dondurma yememiz, soğuk süt falan içmemiz önerilir iyi gelsin diye, ben onları dahi tüketememiştim acıdan ancak bu acının sebebi geniz etinden ziyade bademciklerimin alınmasıymış. O yüzden sadece geniz eti için deneyimlerimi aktarmam pek doğru olmaz.

Genel olarak iyileşmem çok zaman almadı. Bir süre sonra sıcak olmaması şartıyla yemek yemeye başlamıştım.

Genel olarak iyileşmem çok zaman almadı. Bir süre sonra sıcak olmaması şartıyla yemek yemeye başlamıştım.
Açıklamanız içim teşekkür ederim.
Zamanında doktor alerjim sebebi ile burun kanallarımın daraldığını söylemişti, benimki biraz dâhâ kompleks bir mevzu galiba.

Geri
Yukarı