Yüz Lekeleri İçin Krem Önerileri

clejXXX

Hectopat
Daha fazla  
Son zamanlarda yüzümdeki ben midir leke midir bilemediğim/ anlayamadığım şeyler yüzümde çok fazla arttı. Yüzümün sol en üstünde sivilce çıkmıştı, onu kazımıştım ve izi kaldı ayrıca yüzümde sivilceler var, hangi kremi almalıyım? Bu arada, benleri aldırmak ve sivilceleri, lekeleri halletmek için nereye gitmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüzünde ve cildinde oluşan lekeler, sivilceler için bir dermatoloji uzmanına gözükmelisin dostum. Öneri olarak her sunulan kremi, ilacı kullanmamanı öneririm çünkü her kişinin bünyesi ve vücut yapısı farklı olduğundan başkasına iyi gelen bir krem senin cildinde daha büyük problemlere yol açabilir. Bu sebeple dediğim gibi 'dermatoloji' bölümüne gitmelisin. Geçmiş olsun.

Yüzünde ve cildinde oluşan lekeler, sivilceler için bir dermatoloji uzmanına gözükmelisin dostum. Öneri olarak her sunulan kremi, ilacı kullanmamanı öneririm çünkü her kişinin bünyesi ve vücut yapısı farklı olduğundan başkasına iyi gelen bir krem senin cildinde daha büyük problemlere yol açabilir. Bu sebeple dediğim gibi 'dermatoloji' bölümüne gitmelisin. Geçmiş olsun.
Yani cildiye değil mi?.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı