Yüzme ve kitap okumak harici zamanımı ne gibi aktiviteler ile değerlendirebilirim?

Haftaya tek başıma 7 günlük dağ kampına çıkacağım. İnternet ve dizüstü olmayacak, telefonu iletişim ve müzik maksatlı kullanacağım.

Yüzme ve kitap okumak harici zamanımı ne gibi aktiviteler ile değerlendirebilirim? Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Su kenarına yakınsan balık tutabilirsin. Yemek konusunda farklı lezzetler deneyebilirsin. Daha önceden yapmadığın yemekleri yapabilirisin. Müzik olarak da Ronroco albümünü tavsiye edebilirim. Kampta mükemmel gider.

Şu ağaçlardan villa ev tarzı yapan kanalları çok imreniyorum ya, burada ağaca dokunsak silahla vurma hakları var, tabii haklılar sonuçta ağaçlar bizim ömrümüz fakat cidden imreniyorum onlara.
Buyurun o halde tam istediğiniz gibi birkaç video bırakayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz de yapabilirsiniz, yeter ki isteyin. 👍

Su kenarına yakınsan balık tutabilirsin. Yemek konusunda farklı lezzetler deneyebilirsin. Daha önceden yapmadığın yemekleri yapabilirisin. Müzik olarak da Ronroco albümünü tavsiye edebilirim. Kampta mükemmel gider.
Su kenarı olmayacak hocam. Sağlam bir White Buffalo dinleyicisi olarak müziği listeme ekledim sağ olasın.

Vücut geliştirebilirsin. Gitmeden önce bir program hazırla ve ona uy. Ama çok zorlu bir idman olsun ki idmanın bittikten sonra ahiretten dönmüş gibi ol. Ege Fitness'in Spartacus idmanlarına bakabilirsin.
(Benim idmanım çok zor. Bittiğinde her yerim ağrımış oluyor. Özellikle de karın idmanım. Haraketleri yaparken vücudumdan ter akıyor. Hatta gözümü açamıyorum bazen ter kaçtığı için. Benimkini istiyorsan ben bu idmanı cehennemin 4. Katından çıkarıp dünyaya"program" adıyla getirdim ;) )

Geri
Yukarı