Yüzüklerin Efendisi konuşalım

Bu spoiler ifadesini nasıl yapıyorduk? Ona göre yazacağım, bir tık spoilerlı bir şey.
Ekran Alıntısı.PNG

Gandalf Sauron'un tarafında olsaydı sonuç farklı olur muydu? Ayrıca güç için kendi iradeni, ruhunu bir nesneye aktarmak çok aptalca değil mi? Seni güçlü kılıyor ama bir o kadar da savunmasız bırakıyor bu durum. Aynı şey Lord Voldemort için de geçerli.

Gandalf Sauron'un tarafında olsaydı sonuç farklı olur muydu? Ayrıca güç için kendi iradeni, ruhunu bir nesneye aktarmak çok aptalca değil mi? Seni güçlü kılıyor ama bir o kadar da savunmasız bırakıyor bu durum. Aynı şey Lord Voldemort için de geçerli.
Gandalf, Sauron'un tarafında olsaydı hiçbir maceraya tanık olmazdık. Shire'a gider, Bilbo'dan yüzüğü alır ve götürürdü.

Sauron'un tüm gücünü yüzüğe aktardığını ilk kez duydum. Hatırlamıyorum böyle bir şey. Sauron zaten bir Maia diye hatırlıyorum. Doğuştan yarı tanrı gibi bir şey zaten.

Gandalf Sauron'un tarafında olsaydı hiçbir maceraya tanık olmazdık. Shire'a gider, Bilbo'dan yüzüğü alır ve götürürdü.

Sauron'un tüm gücünü yüzüğe aktardığını ilk kez duydum. Hatırlamıyorum böyle bir şey. Sauron bir Maia diye hatırlıyorum. Doğuştan yarı tanrı gibi bir şey zaten.
Sauron tek yüzüğü yaratırken kendi iradesini aktarmadı mı yüzüğe? Yüzük yok olduğunda bu yüzden kendisi de yok olmadı mı?

Silmarillion'u okuyalı baya oldu. Dediğin gibi olabilir.
Evet Dark Lord ve yüzük bir bütündür. Gandalf hatta bunu serinin ilk filminde Frodo'ya söyler. Yani dediğiniz doğru yüzük yok edildiğinde hepinizin de bildiği üzere Sauron daha insan formunda olmadığı için The Eye Of Sauron yıkılıyor.

Geri
Yukarı