Yulaf iştah keser mi?

rexnqwi

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben 14 yaşındayım. Boyum 1.65-1.70 falan kilom ise 80.

Kilo vermek istiyorum, yulaf cidden iştah kesiyor mu? Kahvaltıda süt ile mi tüketilmesi gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesmez yulafı düzgün yersen bir de aldığın markaya dikkat etmen lazım mesela eti lifalif yulaf ye hepsinden iyi tadı var ve muz + yoğurt kullan hatta tarifi vardı YouTube'da
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu tarifi uygulayıp ye yanına da 3 yumurta ye zayıflama sırrı kanka doyucan kadar yeme sana yetecek kadar ye.

Merhaba, ben 14 yaşındayım. Boyum 1.65-1.70 falan kilom ise 80.

Kilo vermek istiyorum, yulaf cidden iştah kesiyor mu? Kahvaltıda süt ile mi tüketilmesi gerekiyor?

Yulaf zor sindirilir uzun süre tok tutar. Ama tadı berbat tavsiyem meyveli veya çikolatalı alman. Evet sütle tüketiliyor.

Meyveliyi bilmiyorumda çikolatalı gene kilo aldırmaz mı?

Meyvedede çikolatada da kalori var ama az yemeniz daha iyi sade yulaf tadı berbat. Geç sindirildiği için tok tutar zaten. Meyveliye sade yulaf da katabilirsiniz daha da fazla yulaf almak için. Yani kısacası her şey az yemekten öz yemekten geçer ayrıca sabah akşam tahıl olmaz. Bak 2 yumurta ye sabah, 2 tam tahıllı ekmekle. Akşam yoğurtlu sebzeli salata ye yoğurttan kalsiyum alırsın. Sabahki yumurtadan ise onlarca vitamin ve minerali alırsın. Akşam da 1 2 portakal C vitamini ihtiyacını karşılar harika bir diyet olur.

Ama sakın demirle kalsiyumu yan yana getirme birbirlerini nötrlerler yani et ve yumurtayla süt ve süt ürünlerini beraber tüketme. Aralarında 1 öğün fark olsun.

Meyveliyi bilmiyorumda çikolatalı gene kilo aldırmaz mı?

Ben sağlık öğrencisiyim kafana geleni sor.

Meyvedede çikolatada da kalori var ama az yemeniz daha iyi sade yulaf tadı berbat. Geç sindirildiği için tok tutar zaten. Meyveliye sade yulaf da katabilirsiniz daha da fazla yulaf almak için. Yani kısacası her şey az yemekten öz yemekten geçer ayrıca sabah akşam tahıl olmaz. Bak 2 yumurta ye sabah, 2 tam tahıllı ekmekle. Akşam yoğurtlu sebzeli salata ye yoğurttan kalsiyum alırsın. Sabahki yumurtadan ise onlarca vitamin ve minerali alırsın. Akşam da 1 2 portakal C vitamini ihtiyacını karşılar harika bir diyet olur.

Ama sakın demirle kalsiyumu yan yana getirme birbirlerini nötrlerler yani et ve yumurtayla süt ve süt ürünlerini beraber tüketme. Aralarında 1 öğün fark olsun.

Yardımınız için teşekkürler, küçük bir tabağa yulaftan kaç kaşık koymam gerekiyor? Süt 1 bardak mı koyacağım?

Birde ince öğütülmüş mü alayım normal mi? Eti mi alayım Kelly's mı? Kelly's 20tl Eti 40TL

Birde Gronala ile Musli diye birşey daha gördüm Kelly's ın onlar ne oluyor?

Son düzenleme:
Yardımınız için teşekkürler, küçük bir tabağa yulaftan kaç kaşık koymam gerekiyor? Süt 1 bardak mı koyacağım?

Bir de ince öğütülmüş mü alayım normal mi? Eti mi alayım kelly's mı? Kelly's 20TL eti 40TL.

Bir de gronala ile musli diye bir şey daha gördüm kelly's ın onlar ne oluyor?

Hocam tadını beğendiğiniz alın sonuçta yulaf yani bende deneyerek aldım. Süt ve yulaf da bir kaseye çeyreği kadar yulaf dolduran kadar süt koyun yeter. Yanına domates, zeytin, peynir koyun, harika bir kahvaltı.

Ben fitness club olanını alıyorum marka seçmiyorum. Ama dediğim gibi yumurta, portakal ve sebzeli yogurt diyeti daha sağlıklı olur her vitamini ve mineral alırsınız.

Hocam tadını beğendiğiniz alın sonuçta yulaf yani bende deneyerek aldım. Süt ve yulaf da bir kaseye çeyreği kadar yulaf dolduran kadar süt koyun yeter. Yanına domates, zeytin, peynir koyun, harika bir kahvaltı.

Ben fitness club olanını alıyorum marka seçmiyorum. Ama dediğim gibi yumurta, portakal ve sebzeli yogurt diyeti daha sağlıklı olur her vitamini ve mineral alırsınız.
Yumurta sevmiyorum, yerken zor yiyorum ve kusasım geliyor.

BİM'de Kelly's Fitness Club olan 20TL bende onu alayım o zaman.

Yumurta sevmiyorum, yerken zor yiyorum ve kusasım geliyor.

BİM'de kelly's fitness club olan 20TL bende onu alayım o zaman.

Tamam alabilirsin, yumurta bir kök hücredir neredeyse her şey vardır. Yumurta olmazsa beyaz et kırmızı et balık bunlar da olur ama tek yapacağın şey şu sakın pekmez yogurt gibi veya tavuk peynir tavuk ayran gibi şeyleri beraber tüketme faydasını tam alamazsın proteini alırsın demiri alamazsın.

Geri
Yukarı