Yumurtalık kistim tümöre mi dönüştü?

Selly77

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 5600, Rx6700 Pulse, 8x2 gb ram 2tb ssd, Asus 165HZ monitor Overlock sistem
Meslek
Şef
Arkadaşlar merhaba. 3 ay öncesinde kabızlık problemiyle gittiğim çocuk cerrahinde tesadüfen yumurtalıklarımda 1,8 CM kist bulundu. Çocukluğumdan beri idrar yolu enfeksiyonlarından problem çeken birisiyim, yılda 30 kere hastaneye gidiyordum. En sonunda nefrolojiye randevu aldım, o bölümde değil de çocuk cerrahinde bulundu. Neyse ne. 1 hafta önce ilk kontrolüme gittim, teşhisi koyan kadın doktor yerine erkek doktor vardı. Çok küçük bir şey yapılmaz 3 ay sonra gel dedi (ki kadın 3 ay sonra gel demesine rağmen adam bir kere baktı kağıda 10 saniyede 6 ay sonraya alalım kontrolleri dedi,) tamam dedik. Son beş gündür de sol yumurtalıklarımda taş varmış gibi bir hissiyat var. Oturduğumda taş bastırılıyor, kalktığımda taş taşıyormuş gibi bir ağırlık. Sol taraftan gelen bir gaz birikmesi, bel ağrısı da oluyor. Başlarda bel fıtığım olduğu için ağrıyı takmadım ama yumurtalık kanserinde böyle belirtiler gördüm. Doktora gidin diyeceksiniz yok randevu alınmıyor, acile gidin diyeceksiniz bir kere gittim alakasız idrar tahlili aldı hap verdi enfeksiyon için yolladı kadın. Acilde ultrason çekiliyorsa gideceğim. Lütfen bununla ilgili cevap verin. Tümöre dönüşmüş olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı