Annem tümöre yakalandı

Tedavilerde çıkan sonuca göre, tümör 5 yılda bir ortalama 1cm uzuyormuş. 70-75 yaşına kadar bir sorunu olmadan ilerleyecekmiş. 70-75 veya daha ileri yaşlarda sorunlar olabilirmiş. Rapor üzerinde "kontrol altına alındı." yazıyor. Tümör eğer tehlikeli bir tümör olsaydı şu an bile duyma kaybı, hafıza kaybı, göz kayması gibi sorunlar olması gerekiyormuş. Ancak annem bunların hiçbirini yaşamadı.

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Yanımda olduğunuz için. Umarım kimsenin ailesi/kimse bu gibi zorlu durumlardan geçmek zorunda kalmaz.

Hocam çok sevindim. Ama yine de siz dikkat edin.

Tedavilerde çıkan sonuca göre, Tümör 5 yılda bir ortalama 1CM uzuyormuş. 70-75 yaşına kadar bir sorunu olmadan ilerleyecekmiş. 70-75 veya daha ileri yaşlarda sorunlar olabilirmiş. Rapor üzerinde "Kontrol altına alındı." yazıyor. Tümör eğer tehlikeli bir tümör olsaydı şu an bile duyma kaybı, hafıza kaybı, göz kayması gibi sorunlar olması gerekiyormuş. Ancak annem bunların hiç birini yaşamadı.

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Yanımda olduğunuz için. Umarım kimsenin ailesi/kimse bu gibi zorlu durumlardan geçmek zorunda kalmaz.

Ulan çok sevindim be. Alanında çok iyi birisine de danışın. Belki belli beslenme yolu ile falan bu riskli büyüme 80-85 yaşına kadar ertelenebilir belki?

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Sıkıntılı bir şey olmasa bile ara ara kontrol amaçlı doktora gidin bence en azından içiniz rahatlasın. Ha bir de Allah'ım uzun ömür versin.

Teğmen olup bitirdim askerliği. Kenarda birikmiş, geleceğim için borsa, Bitcoin piyasası, maaş, part time iş ile kenarda biriktirdiğim para ile borcunu bitireceğim. Sonra kalanıyla ev tutacağım. Doktora götüreceğim eğer hiç umut yoksa hayatını güzel yaşaması için elimden geleceğini yapacağım. Tanrıya inanmadığım için de diğer dünyaya inanmıyorum. Doğru düzgün hayat yaşayamadı diye üzülüyorum. Hayatını ibadet ve umut ile geçirdi. Her düştüğü zaman bir hayır vardır dedi. Cidden bu vahşeti görünce Tanrı'ya olan umutlarım giderek azalıyor. Küçükken köyde kardeşleri tarafından çok dışlanmış, İstanbul'a gelmiş babam ile evlenmiş. Babaannem ve dedem çok eziyet çektirmiş o zamanlar fakirlikler, babamın askerlik durumlarından dolayı annem evde tek kalmış ve babaannem, halam kapıları yumruklamışlar. Ben hep diyordum 25-30 yaşlarına geldiğim zaman bakarım diye sana çıkan şeye bak. Trajikomik.
Anneniz çok yaman birisiymiş. Geçmiş olsun. Atlatır umarım bunu da diğerleri gibi.

İçim ağladı metni okuyunca. Çok üzüldüm umarım anneniz bunu da atlatır ameliyat olup diri bir şekilde çıkarak. Umudunuzu yitirmeyin 🥲
Geçmiş olsun.

Bu zorlu süreçte üyeler olarak arkandayız hocam.

Hocam haklısınız direk Technopat Sosyal olarak arkanızdayız.

Yeni konular

Geri
Yukarı