Yunanistan basınında paylaşılan bir görsel

Türkler de hiç yok değil mi ayrıca bir sürü yorum okuyorum daha 1 tane kötü Yunan yorumu görmedim 1 Yunan kötü bir şey söyleyince hepsi kötü olmuyor türkler için de geçerli.
Tamam bizde de var ama onlarda da var sonuçta. Yine de yardımları için Allah razı olsun.

The Greek Genocide and Extermination of Pontic Greeks iyi oku.

Daha fazla uzatmaya gerek yok sizin dostunuz eliyle pilav yiyen araplar olabilir benim dostum Yunan'dır İsrail'dir.
Ben Araplar dostum mu dedim? Yunan ve Yahudiler de dost değil, kimse kimsenin dostu değil. Komünistler bile birbirine düşman. Ben milliyetçi birisi değilim, dindar birisi de değilim. Benim için hiçbir milletin, ülkenin ve inancın önemi yok. Sadece ben önemliyim.

Ben Araplar dostum mu dedim? Yunan ve yahudiler de dost değil, kimse kimsenin dostu değil. Komünistler bile birbirine düşman. Ben milliyetçi birisi değilim, benim için hiçbir milletin ve ülkenin önemi yok. Sadece ben önemliyim.

Senin dostun olmayabilir ama o adamlar günlerdir senin milletini kurtarıyor. Sıcacık evinden her yere yazma bence herkes benim kadar sakin olmayabilir. Tabi anonim olarak yazmak çok basit.

Son düzenleyen: Moderatör:
The Greek Genocide and Extermination of Pontic Greeks iyi oku.

Daha fazla uzatmaya gerek yok sizin dostunuz eliyle pilav yiyen araplar olabilir benim dostum Yunan'dır İsrail'dir.

Senin dostun olmayabilir ama o adamlar günlerdir senin milletini kurtarıyor. Sıcacık evinden her yere yazma bence herkes benim kadar sakin olmayabilir. Tabi anonim olarak yazmak çok basit.
Irkçılık yaptıktan sonra millete "sıcacık evinden yazıyorsun, anonimsin bol keseden sallıyorsun" demen aşırı ironik. Madem öyle git o ırkçılığı Arap ülkesinde yap bakalım, hani sıcacık evinde ve anonimmiş ya arkadaş.

Irkçılık yaptıktan sonra millete "sıcacık evinden yazıyorsun, anonimsin bol keseden sallıyorsun" demen aşırı ironik. Madem öyle git o ırkçılığı Arap ülkesinde yap bakalım, hani sıcacık evinde ve anonimmiş ya arkadaş.

Benim Arapların ülkesinde işim olmaz ama ne hikmetse Araplar benim ülkemde yaşıyor. Deprem mağdurlarının eşyalarını yağmalıyor. Çok seviyorsan sen gidebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin dostun olmayabilir o adamlar günlerdir senin milletini kurtarıyor sıcacık evinden her yere yazma herkes benim kadar sakin olmayabilir tabii anonimsiniz diye bol keseden istediğinizi söyleyebiliyorsunuz hayat size güzel.
Ben bu dünyaya kendim için geldim, kimse beni ilgilendirmez. Kimsenin tarafını tutmam. Çünkü kimse hiçbir zaman beni umursamadı. Sen 15 yaşında ,Wolfteam oynayan, Kanada'ya göç eden çocuk değil misin? O kadar milliyetçiysen dön ülkene o zaman.

Benim Arapların ülkesinde işim olmaz ama ne hikmetse Araplar benim ülkemde yaşıyor. Deprem mağdurlarının eşyalarını yağmalıyor. Çok seviyorsan sen gidebilirsin.
Tamam madem bu kadar delikanlısın, yaz bakalım adını soy adını kimliğini açık et. Anonim olanlara sallayıp anonim şekilde ırkçılık yapman kendinle çeliştiğin anlamına gelir. İnsanları Arap, Türk, Alman, İtalyan olarak yargılamak yerine iyi veya kötü olarak yargılamak lazım. Yaşın kaç bilmiyorum ama daha empati seviyen gelişmediğine göre küçüksün. Tekrar söylüyorum, insanlara "sen anonimsin, gizli gizli sallamak kolay" diyorsan isim, soy isimi fotoğraf koyup dediklerinin aynısını demen lazım yoksa zaten ciddiye alınacak bir insan olmadığın anlaşılır.

Geri
Yukarı