Yunanistan basınında paylaşılan bir görsel

Bundan sonra Yunanistan'ı küçümseyenler ve dalga geçenler bu resim aklınıza gelsin. Dün bir gece ansızın geliriz dediğimiz ülke bazı ülkelere kıyasla ne kadar büyük devlet olduğunu gösterdi.
Arızalanan Yunan helikopterine buyurun bizim pistimize acil iniş yapabilirsiniz teklifimizi geri çevirip arızalı helikopterle egeye düşenler bunlar. Bunun dışında Yunanistan tarafındaki çeşitli olağanüstü durumlarda Türkiye'nin yardım taleplerini çoğu kez geri çevirdiler. Bunun yanı sıra geçtiğimiz senelerdeki sel baskınlarıyla Yunanlar Twitter üzerinden bildiğin bizimle alay ediyordu.
Şimdi genelleme yapma diyeceksiniz, o zaman siz de kurtarma ekibinin başarısını genelleme yaparak Yunan güzellemesi yapmayınız. Teşekkürler yardıma geldiler iyi ettiler teşekkür ediyoruz, olası bir durumda bizler de gideriz Yunanistan'a yardıma. Ama sosyal medyada Yunan propagandası yapmayı kesmeniz lazım. Yok Yunanlara şunu diyenler şimdi utansın yok Yunanlar hani şöyleydi hani böyleydi, bırakın bu ayakları. Afet durumunda Ermenistan bile yardım edebileceğini söyledi. Burada gelip siyasi konularda bizi uluslararası arenada iftiraya boğan bir ülkeye zamanında karşı çıktık diye suçlamaya kalkmayın. Yunan aynı yunan, sadece afet durumunda hem insanlık görevini yapıyorlar hem de siyasi arenada övgü kazanıyorlar işin özeti bu.

Arızalanan Yunan helikopterine buyurun bizim pistimize acil iniş yapabilirsiniz teklifimizi geri çevirip arızalı helikopterle egeye düşenler bunlar. Bunun dışında Yunanistan tarafındaki çeşitli olağanüstü durumlarda Türkiye'nin yardım taleplerini çoğu kez geri çevirdiler. Bunun yanı sıra geçtiğimiz senelerdeki sel baskınlarıyla Yunan'lar Twitter üzerinden bildiğin bizimle alay ediyordu.
Şimdi genelleme yapma diyeceksiniz, o zaman siz de kurtarma ekibinin başarısını genelleme yaparak Yunan güzellemesi yapmayınız. Teşekkürler yardıma geldiler iyi ettiler teşekkür ediyoruz, olası bir durumda bizler de gideriz Yunanistan'a yardıma. Ama sosyal medyada Yunan propagandası yapmayı kesmeniz lazım. Yok Yunan'lara şunu diyenler şimdi utansın yok Yunan'lar hani şöyleydi hani böyleydi, bırakın bu ayakları. Afet durumunda Ermenistan bile yardım edebileceğini söyledi. Burada gelip siyasi konularda bizi uluslararası arenada iftiraya boğan bir ülkeye zamanında karşı çıktık diye suçlamaya kalkmayın. Yunan aynı Yunan, sadece afet durumunda hem insanlık görevini yapıyorlar hem de siyasi arenada övgü kazanıyorlar işin özeti bu.

Bizim milletimiz hükümet ilişkileri ile millet ilişkilerini ayırt etmeyi ne zaman öğrenecek?

Arızalanan Yunan helikopterine buyurun bizim pistimize acil iniş yapabilirsiniz teklifimizi geri çevirip arızalı helikopterle egeye düşenler bunlar. Bunun dışında Yunanistan tarafındaki çeşitli olağanüstü durumlarda Türkiye'nin yardım taleplerini çoğu kez geri çevirdiler. Bunun yanı sıra geçtiğimiz senelerdeki sel baskınlarıyla Yunan'lar Twitter üzerinden bildiğin bizimle alay ediyordu.
Şimdi genelleme yapma diyeceksiniz, o zaman siz de kurtarma ekibinin başarısını genelleme yaparak Yunan güzellemesi yapmayınız. Teşekkürler yardıma geldiler iyi ettiler teşekkür ediyoruz, olası bir durumda bizler de gideriz Yunanistan'a yardıma. Ama sosyal medyada Yunan propagandası yapmayı kesmeniz lazım. Yok Yunan'lara şunu diyenler şimdi utansın yok Yunan'lar hani şöyleydi hani böyleydi, bırakın bu ayakları. Afet durumunda Ermenistan bile yardım edebileceğini söyledi. Burada gelip siyasi konularda bizi uluslararası arenada iftiraya boğan bir ülkeye zamanında karşı çıktık diye suçlamaya kalkmayın. Yunan aynı Yunan, sadece afet durumunda hem insanlık görevini yapıyorlar hem de siyasi arenada övgü kazanıyorlar işin özeti bu.

O onların sorunu. Azerbaycan ve Yunanistan ilk başta yardım gönderdi. Din kardeşlerimiz neden ilk saatlerde değil de sonradan yardım gönderdi? İtalya, İspanya, Tayvan, ABD, Fransa, İngiltere, NATO ülkeleri pazartesi sabah hemen reaksiyon aldılar. Bir Pakistan yardım gönderdi. Mısır, Libya'yı göremedik. Cezayir geç gönderdiler. Din kardeşi dediğimiz Suriyeliler yağma yapıyor. Hatta Yurtta iğrençlik peşindeler. Benim en zor günümde yardım ettiyse tabii ki propagandasını yaparım. Suud'lar ilk gün yardım etseydi onların da propagandasını yapardım. Önemli olan yardım değil bu tür durumlarda devletlerin nasıl tepki aldığıdır.

2 defa Yunanistan'a gittim, turistik olmayan yerleri dahi gezdim ve hiçbir şekilde Türk olduğum için bana düşman muamelesi yapmadılar. Ha yapacak düşük İQ insanlar çıkar tabii ona bir şey diyemem ama genel anlamda iyi insanlardı.

O onların sorunu. Azerbaycan ve Yunanistan ilk başta yardım gönderdi. Din kardeşlerimiz neden ilk saatlerde değil de sonradan yardım gönderdi? İtalya, İspanya, Tayvan, ABD, Fransa, İngiltere, NATO ülkeleri pazartesi sabah hemen reaksiyon aldılar. Bir Pakistan yardım gönderdi. Mısır, Libya'yı göremedik. Cezayir geç gönderdiler.
Yav ne dini ne kardeşi. Bizim en büyük ticaret ağımız da gayrimüslim halklarla ve devletlerle. Bizim arap devletlerinden yana hiçbir iyilik görmediğimiz ortada. Din kardeşi min kardeşi muhabbetlerini bırakın. Burada olağanüstü bir durum söz konusu. Burada yunan arama kurtarma ekibine teşekkür edip onları burada görevlendiren yetkililere teşekkür edeceğinize, Türk-Yunan tartışmalarında Türklerin tavrını önünüze meze ederek yunan propagandası yapıyorsunuz.

Yav ne dini ne kardeşi. Bizim en büyük ticaret ağımız da gayrimüslim halklarla ve devletlerle. Bizim Arap devletlerinden yana hiçbir iyilik görmediğimiz ortada. Din kardeşimin kardeşi muhabbetlerini bırakın. Burada olağanüstü bir durum söz konusu. Burada Yunan arama kurtarma ekibine teşekkür edip onları burada görevlendiren yetkililere teşekkür edeceğinize, Türk-Yunan tartışmalarında türklerin tavrını önünüze meze ederek Yunan propagandası yapıyorsunuz.

Gerçeklerden neden rahatsızsınız? Apaçık ortada. Adamlar haber yayınında ben seni sevdüğum müziği ile giriş yaptı. 99 depreminde, yangın felaketinde ön plandalar. Gerçekler ortada. Siyasi tavırlarımızında bir işe yaramadığını da yaşıyoruz.

Geri
Yukarı