Yunanistan'dan PS5 almak

fenomenale

Hectopat
Yer
Floransa
Önümüzdeki aylarda okul gezisi için Yunanistan ve Makedonya'da bulunacağım. Yanıma 500 euro fazladan götürüp orada PS5 almayı düşünüyorum. Gümrükten geçerken bir sorun olur mu? Ve Tax Free hakkında bilginiz var mı? Tax free ile birlikte 430-450 euro'ya denk gelebiliyor sanırsam.

Tax free anlaşmalı bir mağaza bulun ve alırken gerekli belgeleri vermelerini isteyin. Ürünü dönene kadar açmayın ve havalimanında gerekli belgeler ve ürün ile başvurunuzu yapın paranız sonra sizin belirttiğiniz hesaba iade olacak.

Tax free anlaşmalı bir mağaza bulun ve alırken gerekli belgeleri vermelerini isteyin. Ürünü dönene kadar açmayın ve havalimanında gerekli belgeler ve ürün ile başvurunuzu yapın paranız sonra sizin belirttiğiniz hesaba iade olacak.
Mağazanın tax free ile anlaşmalı olduğunu kendim sorarım orada diye düşünüyorum. Ancak parayı nakit olarak vermiyorlar mı? ya da Türkiyedeki banka hesabımın ibanını versem atarlar mı?

Mağazanın tax free ile anlaşmalı olduğunu kendim sorarım orada diye düşünüyorum. Ancak parayı nakit olarak vermiyorlar mı? ya da Türkiyedeki banka hesabımın ibanını versem atarlar mı?
Nakit vermiyorlar belli bir süre sonra iade ediyorlar çünkü. Form dolduruyorsun formda IBAN veriyorsunuz zaten bu hesaba iade edin diye.

Hocam peki bunu sınır kapısında yapabilir miyiz? Çünkü otobüsle gidilecek yüksek ihtimalle.

Hocam biraz baktımda galiba tax Free alınabiliyor sınır kapısında ve tahminimce 70 euro alırsınız ürün 430 euroya gelir.

Geri
Yukarı