Yurt dışı cihaz nasıl satılmalı?

Nonexistent

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, uzatma probleminden sonra yurt dışı cihazimi satmam gerektigine karar verdim. Bunu trade-in olmadan (ayni modelin TR kayitlisini almak istiyorum) nasıl satabilirim? Kayitsiz oldugunu bilerek alan yerler var mi?

Merhaba, uzatma probleminden sonra yurt dışı cihazimi satmam gerektigine karar verdim. Bunu trade-in olmadan (ayni modelin TR kayitlisini almak istiyorum) nasıl satabilirim? Kayitsiz oldugunu bilerek alan yerler var mi?
Anladığım kadarıyla telefon kayıt yaptırmak yine masraflı bir iş pasaport + kayıt ücreti istiyor ve 2.el olduğunu düşünürsek bence kendi pasaportunuza kayıt yaptırmak daha makul olur.

Anladığım kadarıyla telefon kayıt yaptırmak yine masraflı bir iş pasaport + kayıt ücreti istiyor ve 2.el olduğunu düşünürsek bence kendi pasaportunuza kayıt yaptırmak daha makul olur.

Ne yurt dışına gittim ne de pasaportum var. Bu cihazi verip troydan 14 alabiliyorum ama yine ayni paraya satabilirsem tekrar 13 Pro almak istiyorum (Türkiye cihazi).

Ne yurt dışına gittim ne de pasaportum var. Bu cihazi verip troydan 14 alabiliyorum ama yine ayni paraya satabilirsem tekrar 13 Pro almak istiyorum (Türkiye cihazi).
Hangi şehirde yaşıyorsunuz? Yeni kimlik kartı ile Kıbrıs'a veya Gürcistan'a gidip gelebilirsiniz eğer bu iki ülkeye yakın bir yerde yaşıyorsanız.

Evvelki gün arkadaşım Gürcistan'a gitti geldi, "Hava durumu iyiydi fakat Artvin'e 100km falan kaldığı yerden itibaren yollar tek gidiş geliş ve aşırı virajlı" dedi. Şu günlerden itibarende gittikçe soğuk etkisini göstermeye başlayacak. İmkanınız varsa Mersin üzerinden Kıbrıs daha sağlıklı bir rota olur. Buzlanma gibi dertler olmaz en azından yollarda.

Hayırlı olsun hocam. Neler yaptınız, açıklamanız mümkün mü acaba?

Hocam enistem ile halam birlikte gittiler halam da kendi telefonunu kaydedecegi icin, babam enistemin biletini ve kayit parasini odedi, hatti enistemin uzerine aldik ve şu an sorunsuz kullanıyorum.

Yurtdışı olduğunu söyleyerek 2. el platromlarında satabilirsiniz. Yurtdışı olduğu için yenilenmiş cihaz yapmak isteyen işletmeciler alır mı emin değilim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı