Yurt dışı iPhone 12 pm kullanıma açtım

HayaletSürücü

Hectopat
Arkadaşlar ben Redmi Note 8 Pro ve yurt dışı 12 Pro Max kullanıyorum.(hattım Türk Telekom) yurt dışı 12 Pro Max kesinlikle kayıtı yoktur.
Kanıt:

IMG_0639.jpeg

TikTok'tan bir video görmüştüm, önce yurt dışı IPhone'u uçak moduna alıyor, sonra hattı yurt içi cihaza takıp interneti 4G alıyor sonra 3G'ye basıp hattı saniyesinde çıkarıp iPhone takıyor ve şebeke geliyor aynısını ben yaptım ve şu anda internete bağlanıp aramada yapabiliyorum.
Kanıt:

IMG_0640.jpeg

Hatt telefonu 2 3 kez uçak moduna alıp açtım şebeke gitmedi üstüne yeniden de başlattım yine şebeke otomatik geldi. Bunu denemek isteyen arkadaşlarda yaparsa bir geri dönüş bekliyorum.

Video link:Özgür AYDIN on TikTok

12 Pro maxa 1 ay önce geçiş yaptım zaten kullanım bitmişti 2. el almıştım. Kullanımın gelmesi için yılbaşını bekliyordum bu videoyu görüp denedim. Gerçekten oldu. Sistem açığımı anlamadım böyle bir şey olması çok ilginç çünkü.
Enteresan gerçekten. Ben de telefonu yeni aldınız diye düşünüyordum. Turkcell kullandığım için deneyemeyeceğim.

12 Pro maxa 1 ay önce geçiş yaptım zaten kullanım bitmişti 2. el almıştım. Kullanımın gelmesi için yılbaşını bekliyordum bu videoyu görüp denedim. Gerçekten oldu. Sistem açığımı anlamadım böyle bir şey olması çok ilginç çünkü.
Çok ilginç açıkçası, ilk defa duyduğum bir şey.

Hocam konu dışı olacak ama cevaplarsanız sevinirim bende yurt dışı 12 Pro'ya da Pro Max almayı düşünüyorum önerir misiniz?

Evet öneririm Android'den geçtim gerçekten çok memnunum. Eğer alacaksanız Pro Max alın. Bataryası çok uzun gitmekte 6 7 saat ekran süresi alıyorum tek şarjda pil 86 olmasına rağmen. Wi-Fi çekim gücü çok iyi. Ekran kalitesi. Özellikle kamerası gerçekten çok güzel. Tek beğenmediğim ahize sesi çok düşük. Ve de dışarıda iseniz hoparlörün sesi yeterli gelmeyebilir. Onun harici sıkıntı yaşamadım. Bir de ne kadara alacaksını?

Evet öneririm Android'den geçtim gerçekten çok memnunum. Eğer alacaksanız Pro Max alın. Bataryası çok uzun gitmekte 6 7 saat ekran süresi alıyorum tek şarjda pil 86 olmasına rağmen. Wi-Fi çekim gücü çok iyi. Ekran kalitesi. Özellikle kamerası gerçekten çok güzel. Tek beğenmediğim ahize sesi çok düşük. Ve de dışarıda iseniz hoparlörün sesi yeterli gelmeyebilir. Onun harici sıkıntı yaşamadım. Bir de ne kadara alacaksını?

Siz ne kadara aldınız cihazı? 8 aydan sonra tekrar cihaz açtırılıyor mu, bende almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı