Yurt dışı iPhone 12 pm kullanıma açtım

Sağ olun teşekkür ederim bende yurt dışı iPhone 13 almayı düşünüyordum da iyi oldu bu. Peki IMEI konusunda sıkıntı olur mu?

IMEI'yi telefonj alırken e-Devlet'ten kontrol edin bazen klonlanmış olabiliyor. Ona göre alın.

Şu anda bir günün üzerinden 4 saat geçti, uçak modunu kapatıp açtım hala sıkıntı yok kullanmaktayım.

Son düzenleme:
Siz cihazı 16500'e aldım demiştiniz, pil durumu vs. nedir?

Kutulu herhangi bir değişeni yok her şey çalışır vaziyette kasa 10/10 çizik darbe hiçbir şey yok. Pil aldığımda da 86 dıydı 1 ay olacak hala 86. orijinal şarj cihazı kullanmaktayım genel olarak ahizenin düşük ses seviyesi hariç her şeyinden memnunum.

Kutulu herhangi bir değişeni yok her şey çalışır vaziyette kasa 10/10 çizik darbe hiçbir şey yok. Pil aldığımda da 86 dıydı 1 ay olacak hala 86. orijinal şarj cihazı kullanmaktayım genel olarak ahizenin düşük ses seviyesi hariç her şeyinden memnunum.

Daha önce 12 kullandım ben, ahize de ses sıkıntısı yoktu bende.

Daha önce 12 kullandım ben, ahize de ses sıkıntısı yoktu bende.

Bilmiyorum Android'den geçil yaptım Redmi Note 10 Pro'dan onun ahize sesi o kadar yüksektiki telefonu uzakta tutsam dahi hoparlörü açmak zorunda kalmıyordum. Genel olarak iPhone 12 Pro Max ahizenin ses seviyelerini bilmiyorum belki bu modelde böyledir bana az geliyordur.

Bilmiyorum Android'den geçil yaptım Redmi Note 10 Pro'dan onun ahize sesi o kadar yüksektiki telefonu uzakta tutsam dahi hoparlörü açmak zorunda kalmıyordum. Genel olarak iPhone 12 Pro Max ahizenin ses seviyelerini bilmiyorum belki bu modelde böyledir bana az geliyordur.

Şu 8 aydan sonra kullanım sıkıntısı olmasa bende almayı düşünüyorum aslın da.

Başka deneyen yok mu? Garip bir çözüm.

Aynı kişi Vodafone hatlar içinde çalışan yöntemi YouTube kanalında paylaşmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı kişi Vodafone hatlar içinde çalışan yöntemi YouTube kanalında paylaşmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fena bug bulmuşlar. Fixlenene kadar kullanın. 😂

Geri
Yukarı