Yurt dışı iPhone 12 pm kullanıma açtım

Evet öneririm Android'den geçtim gerçekten çok memnunum. Eğer alacaksanız Pro Max alın. Bataryası çok uzun gitmekte 6 7 saat ekran süresi alıyorum tek şarjda pil 86 olmasına rağmen. Wi-Fi çekim gücü çok iyi. Ekran kalitesi. Özellikle kamerası gerçekten çok güzel. Tek beğenmediğim ahize sesi çok düşük. Ve de dışarıda iseniz hoparlörün sesi yeterli gelmeyebilir. Onun harici sıkıntı yaşamadım. Bir de ne kadara alacaksını?

Teşekkürler hocam bir de bu e SIM muhabbetini biraz anlatabilir misiniz atıyorum aldım ocakta 8 ay olması için ne yapmam gerekiyor.

Hocam şimdiki her yurt dışı iPhone yıl başından itibaren 8 ay kullanım içerir bunlar 4ay normal SIM 4ayda esimdir bu şekil 8 ay kullanabilirsiniz.

Ocak ayında direkt 4 ay e SIM 4 ayda normal sime yerleştirince oluyor başka bir şey yapmama gerek yok değil mi? Bir de Pro Max ile Pro arasında o kadar fark var mı? Pro alırsam e simi açık olacak 2 ay kullanabileyeceğim ama Pro Max olursa ocakta açılacak hangisi sizce?

1. öncelikle her yıl yenileniyor bir şey yapmaya gerek yok.
2.vallahi Pro ve Pro Max arasında fark var bana kalırsa Pro Max alın çünkü hem daha büyük bataryaya sahip aynı zamanda daha büyük ekran. Yine de tercih size kalmış. Onun harici her şey aynı.
3. Pro ve Pro Mac tercihi size kalmış.

Arkadaşlar ben Redmi Note 8 Pro ve yurt dışı 12 Pro Max kullanıyorum.(hattım Türk Telekom) yurt dışı 12 Pro Max kesinlikle kayıtı yoktur.
Kanıt:

Eki Görüntüle 1996347

TikTok'tan bir video görmüştüm, önce yurt dışı IPhone'u uçak moduna alıyor, sonra hattı yurt içi cihaza takıp interneti 4G alıyor sonra 3G'ye basıp hattı saniyesinde çıkarıp iPhone takıyor ve şebeke geliyor aynısını ben yaptım ve şu anda internete bağlanıp aramada yapabiliyorum.
Kanıt:

Eki Görüntüle 1996358

Hatt telefonu 2 3 kez uçak moduna alıp açtım şebeke gitmedi üstüne yeniden de başlattım yine şebeke otomatik geldi. Bunu denemek isteyen arkadaşlarda yaparsa bir geri dönüş bekliyorum.

Video link:Özgür AYDIN on TikTok
Bu tür açıkları fazla duyurmayın arkadaşlar kapatırlarsa harbi yazık olur.

Geri
Yukarı