Yurt dışı iPhone nasıl kullanılmalı?

ahmetq

Hectopat
Arkadaşlar bugün aldım yurt dışı iPhone XS. Şimdi merak ettiğim bir şey var, 4 ay sonra ben ne yapacağım? SIM 2'ye mı takacağım SIM 1'in kullanım süresi dolduğu için yoksa e SIM ile falan mı uğraşmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün aldım yurt dışı iPhone XS. Şimdi merak ettiğim bir şey var, 4 ay sonra ben ne yapacağım? SIM 2'ye mı takacağım SIM 1'in kullanım süresi dolduğu için yoksa e SIM ile falan mı uğraşmam lazım?

Yüksek ihtimalle en yakın olarak Batum'a gir çık yapıp kaydettirebilirsin.

Son düzenleme:
Merak ettiğim ben SIM 2'ye takinca ayrı bir hakkım oluyor mu yani IMEI 1 kapandığında 2 ay sonra IMEI 2 için 4 ay kullanım hakkım var mı?

Merak ettiğim ben SIM 2'ye takinca ayrı bir hakkım oluyor mu yani IMEI 1 kapandığında 2 ay sonra IMEI 2 için 4 ay kullanım hakkım var mı?
Ben sizin yerinizde olsaydım telefonu okutmaya bakardım en kısa sürede bir şekil.

Evet hocam oluyor. O aradaki süreçte de iPhone 6-7 vs alıp aynı icloudla bağlarsanız diğer cihazda arama alabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı