Yurt dışı iPhone ve TR Apple Watch kullanımı

Sadece esim içinse bence Watch SE alın hocam ultraya o kadar vermek bence mantıksız mesela aksesuarlar satılıyor eski Watch'ları ultraya dönüştürüyor öyle yapabilirsiniz tabii siz bilirsiniz benim tavsiyem SE.

Pardon 28k değil 30k olmuş. Sanki nedir yani bir tane saat altıüstü.🙃

Hocam 28k onun fiyatı. Gidin telefon açtirın 20k ya 8K ile de Apple Watch 7 alın (hiç yoktan iyidir)

Büyük olması açısından Ultra dedim ancak series 7 45 mm modeli varmış. Bence yeterli olur hem fiyatı da uygun.

Sadece esim içinse bence Watch SE alın hocam ultraya o kadar vermek bence mantıksız mesela aksesuarlar satılıyor eski Watch'ları ultraya dönüştürüyor öyle yapabilirsiniz tabii siz bilirsiniz benim tavsiyem SE.
evet bence de haklısınız.

Merhaba, yurt dışı pasaport kayıtsız bir iPhone 12 Pro Max kullanıyorum. Her sene 8 ay kullanma hakkım varmış. Malum kayıt ücreti 20 k oldu. Telefonu kullanamadığım 4 ay boyunca Apple Watch'un e SIM olan modellerinden birini alsam telefonu kayıt yaptırmadan farklı yöntemlerle kullanabilir miyim? Herkese teşekkürler.
Selam,

Merak ettiğim bir konu denediniz mi?

Merhaba,

Watch da e-SIM oluyor fakat Watch'da karekod istemiyor. Yani Watch'a SIM tanımlayamazsınız.

Watch'u iPhone ile eşleştirdiğinizde sizden telefondaki SIM i Watch'a aktar gibi bir seçenek sunacak ama iPhone'da SIM olmadığı için sormayacaktır.

Geri
Yukarı