Yurt dışı iPhone X alınır mı?

Boulite1206

Picopat
5000TL civarına buldum kasası, ekranı, bataryası orjinal tertemiz. Batarya sağlığı %88. IMEI işleri nasıl oluyor? Bunun yerine 3000TL Mi9T de alabilirim. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Alınmaz. İleride model değişmek istediğinde satmak zor. Başka sorunlar da yaşayabilirsiniz.

IPhone'da IMEI ile kayıt yok. Yurt dışına giriş çıkış yapmış bir pasaporta kayıt ettirebilirsin oda sıkıntı. Yurt dışı iPhone işi yaş.

5000TL civarına buldum kasası, ekranı, bataryası orijinal tertemiz. Batarya sağlığı %88. IMEI işleri nasıl oluyor? Bunun yerine 3000TL Mi9t de alabilirim. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Bence alma üstüne biraz daha ekleyip yd iPhone 11 veya XS Max alabilirsin yedek telefon olarak 6S alsan yeter aramaları ondan cevaplarsın.

5000TL civarına buldum kasası, ekranı, bataryası orjinal tertemiz. Batarya sağlığı %88. IMEI işleri nasıl oluyor? Bunun yerine 3000TL Mi9T de alabilirim. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
Pasaport kaydı için 2 ay öncesine kadar yurt dışına çıkmanız gerekiyor. Ayrıca kimin pasaportuna kaydederseniz,o kişinin üzerine olan hatlar harici kullanılmıyor.
Fiyatı 2732₺. iPhone X'de kronik bir cihaz.
Yani değmez. Tam bütçen ne ?

Yeni konular

Geri
Yukarı