Yurt dışı iPhone XS alınır mı?

Bütçe
6800
Ne kadar paraya buldun o önemli. Sıfır olayı da muhtemelen sıfırlanmış cihazdır genelde öyle oluyor sıfır diye çaktırıyorlar millete. Yılda 4 ay telefonun kapalı olması seni bozmazsa alabilirsin ama ben tavsiye etmem. O 4 ay içerisinde telefon araması lazım olur telefon trafiğin yoğunlaşır uğraşır durursun yedek bir telefon yoksa. Bütçen ne kadar?

Tam olarak benim içinde olduğum durumdasın. Bende rahatlıkla yılda 4 ay idare edebilirim. Sizce değer mi o 4 ayda da eskiden Webtekno'nun incelediği Bluetooth'lu bir cihaz var. SIM karti takiyorsun telefona bagliyinca çalışıyor onu kullanabilirim.

Merhaba kafam çok karışık bence geriye kalan 4 ayda kimse ciddi sıkıntıya düşmez fakat bu telefon 3 sene önce çıktı nasıl yurt dışı sıfır olarak bulunuyor onu anlamadım.

Ne kadar paraya buldun o önemli. Sıfır olayı da muhtemelen sıfırlanmış cihazdır genelde öyle oluyor sıfır diye çaktırıyorlar millete. Yılda 4 ay telefonun kapalı olması seni bozmazsa alabilirsin ama ben tavsiye etmem. O 4 ay içerisinde telefon araması lazım olur telefon trafiğin yoğunlaşır uğraşır durursun yedek bir telefon yoksa. Bütçen ne kadar?

Bütçem en fazla 7000 TL arama yapan bir insan değilim yedek telefon var fakat nasıl sıfır oluyor 3 senelik cihaz onu anlamadım.

Cihaz alınır XS'de bir sorun yok. Kayıtını yaptırmak şartıyla yurt dışıda alınır, o bütçede 2. el temiz Param Güvende'li XS'lerde bulunuyor. Onlara bakabilirsiniz ayrıca o cihazın sıfır olduğunu düşünmüyorum.

Cihaz alınır XS'de bir sorun yok. Kayıtını yaptırmak şartıyla yurt dışıda alınır, o bütçede 2. el temiz Param Güvende'li XS'lerde bulunuyor. Onlara bakabilirsiniz ayrıca o cihazın sıfır olduğunu düşünmüyorum.

Öncelikle teşekkürler 2. el olarak istemiyorum fakat bende emin olamadım nasıl sıfır oluyor üstünde 1 tane çizik iz bile yok ve cidden içine sindi XS başka modellere de bakmak istemiyorum pek.

Yeni konular

Geri
Yukarı