Yurt dışı kayıtlı iPhone nerede tamir edilir?

burakerdemgungor

Hectopat
Yer
Famagusta-İstanbul
Daha fazla  
Selam herkese! Benim bir sorum olacak sizlere arkadaşlar. Ben Dubai'den iPhone XS Max 256 GB bir telefon aldım yaklaşık 2 sene önce. Kaydını yaptırdım noterde. Bu arada yeni yasadan önce kaydedildi yani şimdiki kayıtlar gibi tek SIM kart ile kullanım vesaire gibi bir sorun yok bu saçma yasadan önce kayıt edildi telefon. Her şey sorunsuz. Ben 2 ay önce telefonu düşürdüm çalışırken ve sağ üst kısmında ekranın siyahlık oldu ama ekran kırılmadı. Sadece içeriden siyahlık oldu. Tamir ettirmek istedim TR girişli olmadığı için İstanbul'daki Apple mağazaları bana yardımcı olmadı. Doğubank gibi yerlerde yan sanayi yaptırmak istemiyorum. Orijinal güvenli nerede tamir edebilirim ya da bilmiyorum ne yapacağım bu konuda yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 seneyi geçtiği için zaten garantisi bitmiştir o cihazın. Güvenilir bir yer bulup tamir ettirmen gerekiyor. İstanbul'daysan eğer benim tamir ettirdiğim ve hem fiyat hem ilgi konusunda memnun kaldığım bir yer var. İstersen orayı önerebilirim. Onun dışında araştırıp bulman gerekiyor maalesef.

2 seneyi geçtiği için zaten garantisi bitmiştir o cihazın. Güvenilir bir yer bulup tamir ettirmen gerekiyor. İstanbul'daysan eğer benim tamir ettirdiğim ve hem fiyat hem ilgi konusunda memnun kaldığım bir yer var. İstersen orayı önerebilirim. Onun dışında araştırıp bulman gerekiyor maalesef.
Zaten yurt dışı kayıtlı olduğundan garantisi yoktu Türkiye'de.
Evet önerirsen çok iyi olur isterim, sen de memnun kaldıysan bende bir konuşayım orayla.
GSM İletişime götürebilirsin.
Teşekkür ederim

Evet önerirsen çok iyi olur isterim, sen de memnun kaldıysan bende bir konuşayım orayla.
Google’dan BYG Teknoloji diye aratırsan adres ve telefonu çıkıyor. Kadıköy’de. Mobilde olduğum için paylaşamadım linkini. Burayla bir görüş fiyat ve bilgi al istersen. Benim iPhone’un ekranına en kötü ekrana bile 400-500₺ istiyorlardı, burası en iyi kalite olan modeli 250₺’ye yapmıştı bana. Baya saygılı ilgili iki kişi çalışıyor. Görüş, içine sinerse yaptırırsın umarım memnun kalırsın. Tabii tercih senin yine, babamın dükkanı değil sonuçta.

Geri
Yukarı