Yurt dışı MI 11T alınır mı?

Mi 11T'yi yasal yollardan kayit ettirmezseniz OnePlus cihazlar (10 serisi haric) gibi kullanamazsiniz. Cihazin icini acip parca degisimi yapilarak kullananlar var ama ne kadar saglikli bilemiyorum.

Furkan iletişim diye bir yerde. Ömür boyu kayıt ve yazılım garantisi veriyorlarmış. 7500TL'ye sizce alırsam sorun yaşar mıyım?
Ömür boyu kayıt garantisi diye bir şey yok. Adam 6 ay sonra babası gelse tanımaz. Zaten çoğu IMEI'de de kolay kolay uçma olmaz. Güncelleme yaparsın ama fabrika ayarlarına sıfırlama yapamazsın.

Bu sektördeydim, her zaman diyorum esnaflara kesin konuşmayın. Hocam yurt dışı kimseye önermem. Önemsiz işler için kullanacaksan al kullan. Yoksa resmi kayıtlı cihaz alın.

Furkan iletişim diye bir yerde. Ömür boyu kayıt ve yazılım garantisi veriyorlarmış. 7500TL'ye sizce alırsam sorun yaşar mıyım?
7500₺ çok fazla hocam. Ömür boyu kayıt diye de birşey yok. 11T Pro bile 460$ (8/256)
11T (8/128): 355$
11T (8/256): 390$

Ömür boyu kayıt garantisi diye bir şey yok. Adam 6 ay sonra babası gelse tanımaz. Zaten çoğu IMEI'de de kolay kolay uçma olmaz. Güncelleme yaparsın ama fabrika ayarlarına sıfırlama yapamazsın.
Fabrika ayarlarına sıfırlamada kesinlikle İMEİ gitmez. Düzgün atmazlarsa Hard Reset'te gitme ihtimali var.

Yeni konular

Geri
Yukarı