Yurt dışı POCO X6 Pro 9800 TL'ye alınır mı?

audiophilee

Centipat
Daha fazla  
Sıfır kapalı kutu yurt dışı X6 Pro alınır mı sizce? Kamerası nasıldır? Kullanan varsa yeşillendirebilir mi? Fiyat 9800. 12/512 olan modeli.

Manzara, selfie gibi orta ve uzak çekimlerde iyi. Makro çekimi min mesafesi çok yüksek, yani çok çok yakın çekimlerde odaklayamıyor. Bir de işlemcisinin yapay zekasından ötürü mü bilmiyorum ama yine normal çekimlerde bazen odaklayamıyor. Örneğin karanlık ortamda televizyonu çekmek için 2-3 kere denedikten sonra anca idare eder şekilde odaklayabiliyor. Kamerayı sık kullanan biriyseniz tavsiye etmem.

Sıfır kapalı kutu yurt dışı X6 Pro alınır mı sizce? Kamerası nasıldır? Kullanan varsa yeşillendirebilir mi? Fiyat 9800. 12/512 olan modeli.

Çok iyi fiyat nereden alıyorsunuz acaba? Cihazın özellikleri harika oyun performansı için.

Manzara, selfie gibi orta ve uzak çekimlerde iyi. Makro çekimimin mesafesi çok yüksek, yani çok çok yakın çekimlerde odaklayamıyor. Bir de işlemcisinin yapay zekasından ötürü mü bilmiyorum ama yine normal çekimlerde bazen odaklayamıyor. Örneğin karanlık ortamda televizyonu çekmek için 2-3 kere denedikten sonra anca idare eder şekilde odaklayabiliyor. Kamerayı sık kullanan biriyseniz tavsiye etmem.

Kamerayı sık kullanıyorum. Telefondan çok oyun oynamıyorum hatta neredeyse hiç oynamıyorum. Portre fotoğrafları nasıl acaba cihazın? Telefonda yaptığım aktiviteler; sosyal medya uygulamaları, arada bir film ve video izlemek, fotoğraf ve video çekmek. Bu ihtiyaçlar için nasıl bir telefon önerirsiniz?

Çok iyi fiyat nereden alıyorsunuz acaba? Cihazın özellikleri harika oyun performansı için.
Normalde 12500'e satıyor. Telefoncum arkadaşım olduğu için böyle bir fiyattan alabiliyorum. Performansı oyun için güzel olabilir fakat oyun oynamıyorum.

Kamerayı sık kullanıyorum. Telefondan çok oyun oynamıyorum hatta neredeyse hiç oynamıyorum. Portre fotoğrafları nasıl acaba cihazın? Telefonda yaptığım aktiviteler; sosyal medya uygulamaları, arada bir film ve video izlemek, fotoğraf ve video çekmek. Bu ihtiyaçlar için nasıl bir telefon önerirsiniz?

Normalde 12500'e satıyor. Telefoncum arkadaşım olduğu için böyle bir fiyattan alabiliyorum.
Samsung tarafına yönelmenizi öneririm. Bütçe yetiyorsa S23 FE, S22 veya daha düşük bütçede S21 FE alabilirsiniz.

Aynı fiyat seviyesinde Redmi telefon tercih ederseniz kameradan kazanç performanstan da ödün vermiş olursunuz. Bence oyun oynamadığınız için size daha uygun olur. Batarya ömrü de haliyle artar.

Yeni konular

Geri
Yukarı