5.500 TL'ye sıfır yurt dışı POCO X4 Pro alınır mı?

Bütçe
7000 - 7500 Lira

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. Benim bir arkadaşım var da. Yurt dışından bana 5500 liraya sıfır POCO X4 Pro getirebileceğini söyledi de. Bende iPhone istiyorum aslında. iPhone 11'de 7500 liraymış. 128 GB mış. POCO da 256 GB mış. iPhone aldığım zaman ilk yıl IMEI açıkmış. Ondan sonra da yıllık 250 liraya atıyorlarmış. POCO aldığımız zaman tamamen süresiz ıme atabilirlermiş. 8+3 GB RAM varmış. Oyuncu telefonuymuş. Sizce POCO X4 alınır mı? Yoksa yurt içi ikinci el 256 GB iPhone X mi alsam veya yurt dışı iPhone 11 mi alsam? Hangisi mantıklı acaba?

IPhone'da artık IMEI devri kapandı risk almaya gerek yok. POCO daha güncel ve mantıklı.

Arkadaşlar merhaba. Benim bir arkadaşım var da. Yurt dışından bana 5500 liraya sıfır POCO X4 Pro getirebileceğini söyledi de. Bende iPhone istiyorum aslında. iPhone 11'de 7500 liraymış. 128 GB mış. POCO da 256 GB mış. iPhone aldığım zaman ilk yıl IMEI açıkmış. Ondan sonra da yıllık 250 liraya atıyorlarmış. POCO aldığımız zaman tamamen süresiz ıme atabilirlermiş. 8+3 GB RAM varmış. Oyuncu telefonuymuş. Sizce POCO X4 alınır mı? Yoksa yurt içi ikinci el 256 GB iPhone X mi alsam veya yurt dışı iPhone 11 mi alsam? Hangisi mantıklı acaba?
5500₺ X4 Pro'ya verilmez ve oyuncu telefonu felan da değil. 6000₺'ye Mi11T bulabilirsin.
Yurtdışı iPhone 11 alırsan +2732₺ kayıt işlemi olacak ve yurtdışına çıkman gerekecek.
7500₺-8000₺ civarına XR-XS-SE2020 bulabilirsin.

5500₺ X4 Pro'ya verilmez ve oyuncu telefonu felan da değil. 6000₺'ye Mi11T bulabilirsin.
Yurtdışı iPhone 11 alırsan +2732₺ kayıt işlemi olacak ve yurtdışına çıkman gerekecek.
7500₺-8000₺ civarına XR-XS-SE2020 bulabilirsin.
Fakat arkadaşım ben sana geçici olarak açarım diyor. iPhone X ve altı açılmıyormuş. Almanya'dan iPhone 11 alsam olur mu peki ?

İkinci el XS'ler de hep yurt dışı var hocam. Yurt içi bulabilirsem alırım. Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.
Bulabiliriz,hep değil. XS-XR yurt dışı piyasası arttı ama yine de yurt içi cihazlar mevcut. (Eski Usül Pasaport Kayıtlı Cihazı da alabilirsiniz.)

Bulabiliriz,hep değil. XS-XR yurt dışı piyasası arttı ama yine de yurt içi cihazlar mevcut. (Eski Usül Pasaport Kayıtlı Cihazı da alabilirsiniz.
Bende eski usül almaktan korkuyorum. Kapanırsa falan diye. Hocam aslında bana 7500 Liralık iPhone XS Max 256 GB Lazım. Kayıtlı. Ama bulabilir miyim bilmiyorum ? Sizce zorlasam 7700 Falan da olsa bulabilir miyim hocam ?

Bende eski usül almaktan korkuyorum. Kapanırsa falan diye. Hocam aslında bana 7500 Liralık iPhone XS Max 256 GB Lazım. Kayıtlı. Ama bulabilir miyim bilmiyorum ? Sizce zorlasam 7700 Falan da olsa bulabilir miyim hocam ?
XS Max bulamazsınız hemde 256GB'lık versiyonu.

Eski usülde bir problem yaşamazsınız. Aldığınıza dair kimlik fotokopisi alırsınız.

Geri
Yukarı