Yurt dışı PS5 alınır mı?

frkan1

Picopat
Daha fazla  
Merhaba ikinci el PS5 ilanlarına bakıyordum ve 15.000 civarında çokça ilan gördüm hepsinde yurt dışı ürünü vs. yazıyor. Ürün yurt dışı olunca bir sıkıntı falan oluyor mu bu fiyatlar normal mi?

Merhaba ikinci el PS5 ilanlarına bakıyordum ve 15.000 civarında çokça ilan gördüm hepsinde yurt dışı ürünü vs. yazıyor. Ürün yurt dışı olunca bir sıkıntı falan oluyor mu bu fiyatlar normal mi?

Yurt dışından o paralara kendiniz sıfır getirebilirsiniz ayrıca sıkıntı falan olmuyor aynı cihaz. Kronik bir hatayla karşılaşma ihtimaliniz çok az olursa da aldığınız ülkede garantisi geçiyor sadece tek eksisi bu.

Tersine psikoloji alınmaz garantisi yok almayın 5 6 bin lira için yurt dışından almak yerine Türkiye'den alın o şans bende olmaz demeyin bozulursa yurt dışına götürürsün artık.

Tersine psikoloji alınmaz garantisi yok almayın 5 6 bin lira için yurt dışından almak yerine Türkiye'den alın o şans bende olmaz demeyin bozulursa yurt dışına götürürsün artık.
5-6 bin mi? Türkiye garantili PS5 fiyatlarını bir açıp kontrol edin. Buradakilerin keyfine o kâr marjı ödenmez.

Aradaki farka bir ton oyun vs. alınır.

5-6 bin mi? Türkiye garantili PS5 fiyatlarını bir açıp kontrol edin. Buradakilerin keyfine o kâr marjı ödenmez.

Aradaki farka bir ton oyun vs. alınır.

Kardeşim bana ne oyundan yani bozulursa elinde patlar ne güzel mis gibi earusia Türkiye garantili alacaksın hem bu konsol kim bilir kaç sene evinde kalacak 1 sene 2 sene 3.senede bir şey olacak falan hemen Türkiye'deki Eurasia'ya göndericen kafan rahat olacak yemişim oyununu yani.

Kardeşim bana ne oyundan yani bozulursa elinde patlar ne güzel mis gibi eurosia Türkiye garantili alacaksın hem bu konsol kim bilir kaç sene evinde kalacak 1 sene 2 sene 3.senede bir şey olacak falan hemen Türkiye'deki Eurasia'ya göndericen kafan rahat olacak yemişim oyununu yani.

Neden patlasın elinde? Bir sıkıntı olsa ki olma ihtimali çok düşük, kargoyla yurtdışına garantiye yollarsın alt tarafı Türkiye'deki sürece göre biraz daha uzun sürer garanti işlemleri.

Ama yine de bu mantıkla sırf garanti için 450-550 Euro etiketli cihaza 850-900 Euro verip kazık yiyebilirsiniz tercih meselesi.

Neden patlasın elinde? Bir sıkıntı olsa ki olma ihtimali çok düşük, kargoyla yurt dışına garantiye yollarsın alt tarafı Türkiye'deki sürece göre biraz daha uzun sürer garanti işlemleri.

Ama yine de bu mantıkla sırf garanti için 450-550 euro etiketli cihaza 850-900 euro verip kazık yiyebilirsiniz tercih meselesi.

Sadece 100 euro fark var Türkiye'deki 630 ila 650 euro fiyatları mevcut ayrıca attığınız PS 5 Slim kullanıcı PlayStation 5 demiş dediğim gibi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı