Yurt dışı telefon kayıt ettirmeden kullanılır mı?

O 1 yıl süre bitince artık SIM kartınızı kullanamıyorsunuz (arama, mobil data vs). Bu kısıtlamayı kaldırmak için kayıt yapmanız gerekecek.

Hayır gerekmiyor, benim telefon yurt dışı geçen yıl alındı, 2022 Ağustos ayında, Yıl başında yenilendi, bir daha ki ay kapanacak aramalara aramaya, bir sonra ki yıl yenilencek önce ki gibi, ama zaten yurt dışına gitceğim için eylül sonu çok dert olmayacak bana.

Hayır gerekmiyor, benim telefon yurt dışı geçen yıl alındı, 2022 Ağustos ayında, yıl başında yenilendi, bir daha ki ay kapanacak aramalara aramaya, bir sonra ki yıl yenilencek önce ki gibi, ama zaten yurt dışına gitceğim için eylül sonu çok dert olmayacak bana.

Maalesef o yenilenme olayı kalktı.

Hayır gerekmiyor, benim telefon yurt dışı geçen yıl alındı, 2022 Ağustos ayında, Yıl başında yenilendi, bir daha ki ay kapanacak aramalara aramaya, bir sonra ki yıl yenilencek önce ki gibi, ama zaten yurt dışına gitceğim için eylül sonu çok dert olmayacak bana.
Yenilenme olayı bitti yalnız.

Net olmayan bir bilgiyi netmiş gibi yazmayın o zaman ya kaynak atın ya da emin olmadığınız konularda yorum yapmayın lütfen ve insanları yanlış yönlendirmeyin.
Hocam kimi yerde var kimi yerde yok yazıyor.Net bir bilgi istesekte yazamayız ama bu olayın 1-2 sene sonra devre dışı kalacağı söyleniyor.

Hiçbir yerde net bir kesin bilgi yok, sanırım hiç bulaşmamak en mantıklısı. Tek çözüm deneyerek doğruyu bulmak onda da deneme yapacak kadar bol param yok maalesef:)

Yeni konular

Geri
Yukarı