Yurt dışı telefon kullanımı

Güzel kardeşim telefonu bir kere bağladın diyelim verdiğin örnekten gidelim. Zaten son 4 ay cihazlar eşli oluyor diyelim bağlantı koptu zoru başardın tekrar eşledin arabadan inmeden. Burada zor olan ne? Bağlantı kopmuyor merak etme bağladıktan sonra da. E SIM konusu da üstte dedim alternatifi var her şeyin. Asya bölgesi cihazı alırsa zaten çift fiziksel SIM kullanıyorlar. 1. SIM yuvasında 4 ay hakkın dolduğunda iğneyle SIM kartı çıkarıp diğer yuvaya takıyorsun bitti bu. Kendi fikrinizi empoze etmeyin insanlara. Olabilir bu yöntemi sevmeyebilirsin ancak sen halihazırda olan özellikleri de inkar edip benim yanlış bilgi verdiğimi iddia ettin az önce? Ha belki konu sahibine de mantıklı gelmez orası ayrı. Bana anlatmanıza gerek yok bunları ben sadece son 4 ay için en güvenli yöntemi izah ettim. Tekrar diyorum o saf vergiye verilen 31k yerine de eğer o kadar bütçesi varsa gider tekrar 2. yurt dışı telefon alır son 4 ayı da düşünmez. Herhal yukarıda bende yurt dışını mantıklı bulanlardanım.

Zaten hücresel ağını paylaştıktan sonra gelen aramalar da düşüyor aynı zamanda internete de giriliyor sen ne sanıyorsun atari mi bunlar? Ya siz yurt dışı 11 Pro falan kullandığınıza emin misiniz yoksa şaka mısınız? Birçok insan bu yöntemle kullanıyor telefonunu gayet de mutlular görüyorum çevremde olsun diğer forumlarda olsun. Lütfen daha fazla sallamayın açın üstte attığım makaleyi okuyun internet paylaşımından da anladığınız falan yok daha fazla yanıltıcı bilgi vermeyin konu sahibine de.

Sen al istersen 3 telefonla gez kardeşim ben zahmete girip her ay bir yerlere para ödeyemem telefondan anlayan üstadı sensin sen ne dersen o. :D

Sen al istersen 3 telefonla gez kardeşim ben zahmete girip her ay bir yerlere para ödeyemem telefondan anlayan üstadı sensin sen ne dersen o. :D
Her ay bir yerlere para vermiyorsun da neyse sen okumuyorsun da mesajları belli ki. Aferin böyle devam et 😄

Geri
Yukarı