Yurt dışı Xiaomi Mi 10T alınır mı?

Yasa dışı bir şey önerdiğiniz farkındasınız değil mi?

Yasa dışı ne yazık ki ama bu "yasa dışı" işlemden ceza alan tek 1 insan görmedim duymadım ben.
Tabii ki önermiyorum ama ülkenin ekonomik durumu sebebiyle bunu yapan, yapacak olan kişiyle tartışmam çünkü ekonomi resmen buna zorluyor.

İçin byasa dışı ne yazık ki ama bu "yasa dışı" işlemden ceza alan tek 1 insan görmedim duymadım ben.
Tabii ki önermiyorum ama ülkenin ekonomik durumu sebebiyle bunu yapan, yapacak olan kişiyle tartışmam çünkü ekonomi resmen buna zorluyor.

Nokta olayı çok iyi özetlemiş beyefendi keşke böyle fahiş fiyatlarla telefon satilmasa da bizde ülkemizin bize sunmuş olduğu garantili cihazları alsak bugün itibarıyla mi 10t yurt dışı fiyatı ülkede 3700 lira garantili 5200 yani arada tam 1500 lira var(bende sırf bundan ceza yiyeni görmedim)

Yasa dışı ne yazık ki ama bu "yasa dışı" işlemden ceza alan tek 1 insan görmedim duymadım ben.
Zorlayan ekonomi değil hocam. Vergi makul olsa herkes öder. 1000 TL telefona 1000TL vergi ödüyoruz nerdeyse.

Sizce yurt dışından telefon alan bir insan kayıt yaptırır mı? Aynı fiyata gelmiş olur neredeyse ee? Niye böyle bir zahmete girsin? Demek ki yasa dışı bir işlem yapacak ki yurt dışından alıyor?

Aslında üst düzey telefonlar yine 2000-3000 TL ucuza geliyor 2000TL kayıt parası verseniz bile.

Geri
Yukarı