Yurt dışına bizzat giderek PS5 almak

Egemenhz1

Centipat
Daha fazla  
Selam forumdaşlar. Sorum basit: Yazın Yunanistan'a ufak bir yolculuk planlıyorum. Yunan'da bulunan, atıyorum MediaMarkt gibi yerlerden PS5 satın alabilir miyim?

Alsam bu Türkiye'deki herhangi bir MediaMarkt'tan almam kadar kolay bir alışveriş mi olur?

Hadi aldım diyelim elimle kutuyla sınırdan geçerken sorun çıkar mı?

Vergi durumları var mı ekstradan?

Bilenler cevaplarsa çok mutlu olurum :)

Teşekkürler.

Kutusunu aç valizine koy hayırlı olsun. Evet burada almak kadar kolay. Nakit para taşıyın, ülkeden çıkarken vergi iadesi alın. Gitmişken bir de 14 Pro Max kapın :D

Kutusunu aç valizine koy hayırlı olsun. Evet burada almak kadar kolay. Nakit para taşıyın, ülkeden çıkarken vergi iadesi alın. Gitmişken bir de 14 Pro Max kapın :D
Konudan biraz sapıyorum kusura bakmayın. Benzer bir şekilde ben de Deck getirmeyi planlıyorum yanımda. Vergi iadesi nedir tam olarak biraz bilgilendirebilir misiniz?

Kutusunu aç valizine koy hayırlı olsun. Evet burada almak kadar kolay. Nakit para taşıyın, ülkeden çıkarken vergi iadesi alın. Gitmişken bir de 14 Pro M

Güzel cevabın için teşekkürler :) Evet nakitle alacağım. Ülkeden çıkarken vergi iadesi alın derken konuyu biraz daha açabilir misin ?

Bence biraz bekleyin, ötv indirimi vs olursa konsol fiyatları eşitlenecek gibi duruyor. 13-14 bin civarına indi fiyatları. Zaten yaz demişsiniz. Şahsen seçimden önce ÖTV indirimi olacağını düşünüyorum, o zaman 11-12k ya yurt dışı fiyatıyla alabiliriz aşağı yukarı.

Geçen yıl bu zamanlar gemide çalışıyordum, İtalya-Türkiye arası çalışan bir gemide. İtalya'nın Trieste şehrinde bulunan Mediaworld magazasında 7 ay boyunca bir tane PS5 gelmedi. Stok sorunu vardı, tabi şu an nasıldır bilmiyorum. Stok durumunu ögrenirseniz iyi olur.

e
Bence biraz bekleyin, ötv indirimi vs olursa konsol fiyatları eşitlenecek gibi duruyor. 13-14 bin civarına indi fiyatları. Zaten yaz demişsiniz. Şahsen seçimden önce ÖTV indirimi olacağını düşünüyorum, o zaman 11-12k ya yurt dışı fiyatıyla alabiliriz aşağı yukarı.
Yoruma saygı duyuyorum hatta gerçekleşmesini herkes gibi canı gönülden istiyorum fakat o bana en azından yakın zamanda pek olası gelmiyor. Eurasia garantililer 18k civarı şuan baktım.

Yurtdışındaki garanti prosodürü hakkında bilginiz var mı ?

Yorumun için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı